Beyler Kastamonuya İşe Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

öncelikle hayrılı olsun bana :D dolgun olmasada iyi bir maaş alacağım mühendis olarak altı ayda olsa çalışacağım kendi işimi icra edeceğim kaderde urfadan kalkıp kastamonuya gitmekte varmış :) şimdi aklımda sorular var

kastamonuya giden bilen müridler varmı

nasıl bir yerdir araştırdım biraz temiz hava temiz oksijen serin bir yere benziyor

gezliceği önerebileceğiniz yerler varmı

insanları genel olarak nasıl anlayışlımı muhafazakarmı vs..

en çok nesi meşhur hangi yemeği çok güzeldir 

bunlara google amcadan baktım biraz ama gezen oralı olan müridler varsa paylaşırlarsa sevinirim :)

birde sigortanın yapıldıgına nerden bakabiliyoruz :D hangi siteden daha dogrusu

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun senin için hocam da maaşı merak ettim açıkçası sorun olur mu söylesen ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı

Hayırlı olsun senin için hocam da maaşı merak ettim açıkçası sorun olur mu söylesen ?

saolasın hocam orman mühendisi olarak çalısacam maaş 1500-2000 arası değişior :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

saolasın hocam orman mühendisi olarak çalısacam maaş 1500-2000 arası değişior :)

:( o para için oraya gidilir mi kardeş, üzüldüm açıkçası. İrtibatta kal oraya gideceksen sana bir satış portalı açalım; organik  babında kastamonuda yetişen çok mamül var netten satılabilecek.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

:( o para için oraya gidilir mi kardeş, üzüldüm açıkçası. İrtibatta kal oraya gideceksen sana bir satış portalı açalım; organik  babında kastamonuda yetişen çok mamül var netten satılabilecek.

abi napim burda asgari ücrete gelen kasiyerlik teklifinden iyidir :) sonuçta ne torpil ne de bişey çok şükür emek verip bişeyler kazanacam az buz. portal içinde oraya gittiğimde haber veririm abi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Öğretmenlerinde tam tayin zamanı :) 

Hayırlı olsun 

Atakan tarafından 07/May/15 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

iyi hocam moralinde düzelmiştir.

İşi nasıl ayarladın hocam. internetten mi

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

abi napim burda asgari ücrete gelen kasiyerlik teklifinden iyidir :) sonuçta ne torpil ne de bişey çok şükür emek verip bişeyler kazanacam az buz. portal içinde oraya gittiğimde haber veririm abi

Trüf mantarı, taşköprü sarımsağı, bal. Ormancılığın güzel tarafı araç girmeyen bölgede arıcılık yapabilmendir, oradan tanıdık falan bakalım da sana petek falan koyacak yer ayarlatmaya çalışalım, aylık 1 de baldan kazanırsın hiç yoktan iyidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Öğretmenlerinde tam tayin zamanı :) 

Hayırlı olsun 

:D saolasın hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

iyi hocam moralinde düzelmiştir.

İşi nasıl ayarladın hocam. internetten mi

saolasın hocam  . benim hem hemşerim hemde sınıf arkadaşım olan arkadaşım cv mi çalıştıgı mühendise vermiş  o da beğenmiş saolsun :) beni aradı çağırdı öyle hocam moralimede gelince ne bilim tuhaf oldum yaw iş iş die ağlarken şimdi i geldi bu sefer sevdiklerimi bıurakıp gitmem etkiledi beni :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Trüf mantarı, taşköprü sarımsağı, bal. Ormancılığın güzel tarafı araç girmeyen bölgede arıcılık yapabilmendir, oradan tanıdık falan bakalım da sana petek falan koyacak yer ayarlatmaya çalışalım, aylık 1 de baldan kazanırsın hiç yoktan iyidir.

wala abi bölge müdürüyle konusurum hele bir gidim hocam haftaya detaylı konusalım 

Toplam Hit: 3386 Toplam Mesaj: 37