folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyler Silahla İyi Atış Yapamıyorum

Beyler Silahla İyi Atış Yapamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O silahta hile olabilir.Atış tekniklerine gelince tabanca ise elin daha az titresin diye diğer elinle kabzeyi tut.Nefes tutacaksın ve tetik boşluğunu parmağınla sona gelene kadar alacaksın.Göz gez arpacığı biliyorsun zaten.Her atışta nefes al ve sonra tut.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Silah ayari bozuktur 15 yasindan beri poligona giderim ovunmek gibi olmasin iyimdir ama o balonlari bende vuramiyom:-)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    my4 bunu yazdı

mantar tabancasıyla . içinde mantar olan bir tabacayla şenlikte balonlara ateş etmek var . ben geçen gün balonu vuramadım hiç birinde . 

silah böyle birşey . 2 metre ötedeki balonlara ateş ediyoruz . onlarda küçük . böyle birşey : 

şimdi silahı tutma şekli . gez göz arpacık , taktik vs verebilir misiniz ? çünkü bu konularda fps oyunlardan ileriye gidemedim .

:) Senin sorunun sıralamada sanırım :P göz gez arpacık. Şaka bi yana memleketimden dolayı bi silah kullanmışlığım Kısa dönem askerliğimdede başarılı atış belgesi almışlığım var şans ama :P Şimdi tüfeklerdeki sistem ile tabancadaki nişan sistemi arasında dikkat simetri yeteneğin öne çıkıyor.

Tüfekte nişan alacağın (göz gez arpacık ) kısmı uzun olduğu için hizayı koly ayarlayabiliyorsun Atışlarına nefes alışların etki etmiyor .

Tabancaya indirgediğinde nişan kısmı minimum uzunlukta olduğu için daha çok dikkat edilmesi gerekiyor. Buna nefes dahi etki ediyor

Birde nişan gözün farklı olabilir ? :) 

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben balonların çoğunu vurunca adam beni yumurtaları vur abi çok zevkli oluyo dedi tabi bende onlarıda vurunca :D adam siktiri bastı bana :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

O silahlar boktan hocam adam vur abi aha samsung galaxy ace veriyordu 3 tane vurana ben 2 tane vurdum 3. vuramadım genelde hep bokluk oluyor para tuzağı AQ. bazen kendi adamlarına vurduruyorlar veriyorlar telefonu gece geri alıyorlar kendi adamlarından millet aha lan adama bak vurdu aldı desin diye.Ben inanmam o silah olayına. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

bende silahla iyi atış yapamıyorum diyince :) neyse hocam ayarları bozuk olur onların genelde :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Silahla nişan almayı çok abartıyorsun bir düşün aslında bu yetiye zaten sahipsin hiç birini veya birşeyi parmağınla işaret ederken ıskaladığın oldumu ?tabikide hayır bak ve doğrult olay bu 

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

hocam genelde bu oyunlarda hile hurda oluyor. Sen ilk atışta vurucağın balonun biraz soluna nişan al tutarsa öyle devam et eğer daha da sola giderse diğer atışlarında balonun sağına nişan al başarı yakalarsın. Aynı şekilde üst ve alt ayarınıda düşünerek ayarla, sadece bir tavsiye

seSSizadam
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

o amk silahının ayarı bozuktur

yoksa illaki bi tane vurursun

o kadar beceriksiz değilisin dimi :|

ama hiç bişey gerçek silahın tadını vermez hele pompalının =)

barut kokusunu alacan

aynen ayarını bozuyo itneler balonun altına nişan al üstünden vurursun sahsen ben öyle ateş ediyorum yada teyze oğlunda 700m menzilli dürbünlü var uzaktan sallıyorum lavugun balonlarına ayar oluyo :D

Teyze oglunda kanasmi var  gercek mermiylemi atiyorsun? .. Yoksa harbiden mi atiyorsun :) ? 700 metre atisi bayagi bir egitim gerektirir cunku.. Ciddiyim  eger havali silahsa ve menzili 700 m  ise  lutfen marka model  yollarmisin. Dalga gecmiyorum  hemen yarin  sparisini verecegim..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

silahla atis yapamiyom demissin, 9 adimda nisan talimini siralamaya geldiydim, konuya girdim, balonlari nasil vurcam diye sormussun. ayni hizla konudan cikiyorum :)

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 8416 Toplam Mesaj: 33