folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Beyoğlu'nda Ne Oluyor

Beyoğlu'nda Ne Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    saqeslanger bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    saqeslanger bunu yazdı

http://tahribat.com/Forum-1-Kasim-Da-Dikkatli-Olun-Ozellikle-Disardakiler-201087/

konu silinmiş.buda silinir o zmn.bu mantığı anlayamadım.olaylardan haberimiz olmasın diye mi siliniyor ? :S

haberlere baksan hep faso fiso.burda birebir öğrenebiliyoruz.

nedir son durum hocam ?

edit:garip bi şekilde siteden çıkışım yapılmış ama bu paneli görebildim.konu duruyor.ana sayfaya geçince giriş yaptım düzeldi.hep otomatik girişteydi nedne böle oldu acaba

aynısı banada oldu hocam bağlantı gizli ondan mı acaba

bağlantı gizli derken hocam ? :D 

gizli konuya linkten gidince logout olmuş gibi oluyo konu silindi sanılıyo bu yüzden bazen

Lan yok alakası. Siz www.tahribat.com kullanıyosunuz link tahribat.com o yüzden siz tıkladığınızda üye girişi yapmamış gibi görünüyosunuz. Bunlar hep holynin işleri. Bi türlü iu www li ve www siz sitenin her ikisinin aynı cookie ile çalıştıramıyor. Nedendir bilinmez. Şeyhimizin o billur sesini duysa kodlar kendiliğinden düzelirdi oysaki :S

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek

ben de örnektepe köprüsünün diğer ucunda oturuyorum e5 in kenarındayız hemen. Ben ses duymadım hiç, bi olayda görmedim.   

Toplam Hit: 2309 Toplam Mesaj: 13