folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bi Beyin Bu Kadaar Mı Çalışır Sadece Bakın Yorumada Gerek Yok

Bi Beyin Bu Kadaar Mı Çalışır Sadece Bakın Yorumada Gerek Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

punk18 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya şu acı hayata özenenleri anlamıyorum ya. ne meraklılar sevgililerinin s.kilmesine:D

hocam kopardın beni gecenin 1:35 inde :D:D

güzel noktaya değinmişsin :D:D:D 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:
    olum o şahsiyetin kimliği amele alttan çizgi 2 dir biliom bu aralar selamet (f) falan takılıo tamamen tasavvuf cu oldu msn de ki aşgumuz bitti o artık
    Allah aşkına döndü :p byöak ..

açııklık getirsin..? ne iş? namaz kılıyonmu ? kılmıyom sen kılıyonmu? iş için kılıyom ben ( ben burdan onu çıkardım)..
    bizde namaz kılıyoz ama gökten vahiyle iş inmior iş bulman için araman lazım oda zaten kaderin bi parçası..

bu kemancı şimdi amele 2 mi

sence ? :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    amele_2 bunu yazdı:
    narkozMRT bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:
    olum o şahsiyetin kimliği amele alttan çizgi 2 dir biliom bu aralar selamet (f) falan takılıo tamamen tasavvuf cu oldu msn de ki aşgumuz bitti o artık

açııklık getirsin..? ne iş? namaz kılıyonmu ? kılmıyom sen kılıyonmu? iş için kılıyom ben ( ben burdan onu çıkardım)..
    bizde namaz kılıyoz ama gökten vahiyle iş inmior iş bulman için araman lazım oda zaten kaderin bi parçası..

ahahhaha :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    benim annemde dio bi televizyoncuda çalış die ama annnemle konuşurşurlarken adam bir şart koşmuş namaz kılarsa gelsin buraya die :D

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    ya bu şahsın sorunları oldugu konuşmalardan belli bunu genele maletmemek gerek tabiki bende namaz kılarım 5 vakit elimden geldigince ibadetleri aksatmam fakat bu şahıs kadarda sacmalamam yani sadece namaz kılmakla olsaydı hayat ben yan gelir yatardım çalışana verir YARADAN sadece namaz kılıp oruç tutana deil...selametle

Orman Mühendisi //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    mAdmAn bunu yazdı:
     hocam arabistanda okuma-yazma oranı kaç?

sen arapları müslümandan sayıosan o senin sorunun.. şunu unutma ki din ler sapıtan milletlere gelir uyarı olarak.. araplar sapık bir milettir yani ;) senin bu sözün müslümanlıkla araplığı bağdaştıran yobaz osmanlı paşalarını getirdi aklıma.

Edepsizliğin bu kadarıda olmaz ırkçılık yapıyorsun resmen müslümana bi nevi kafir diyosan müslümana kafir demek allah göstermesin ama kafir olursun dinler derken sen farklı bir dine mensupsun heralde şuan yürürlükte geçerli tek din islamiyettir din herkesi içine alır ona buna şuna gelmez araplara sapık bir millet demek senin bence ya münafık ya cahil yada kafir oldunu gösterir hacda namaz kılarken imamlığı arap bir hoca yapıyo ona sapık demek nedemektir bak birde yobaz osmanlı paşaları diyorsun o yobaz dediğin osmanlıda peygamber sevgisi var peygamber sevgisi olmasa istanbull fethedilemezdi çok şükür İstanbulu fethetmek Resuli ekremin müjdesine naill olmak bir türk milletine nasip oldu.

Madman sende hocaya bu soruyu sormakla edepsizlik ettin hocan sana doğru söledi okuyup öğrenmek her müslümana farzdır.

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Abimiz biraz şeriatçı yaklaşmış olaya
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek

"Allah ilmi ancak isteyene verir" benzerinden bi Ayet vardı.. Şimdi burda çıkarılacak mana çalışanın hakkı çalışana... tabi arkadaş saçmalamış ama seninde bunu buraya taşıman bence seninde pek ii niyetle bu işi yapmadığın kanısına vardırıyor beni.. ne yazık ki bu tip insanlar çok var ve karşılaştığımız durumlar...

Nerde Gençliğim:(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AzoPelo
    AzoPelo's avatar
    Erkek
    Süper :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    narkozMRT bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:

bilmiyom ki kardeş. senmisin değilmisin. kmin eli kimin cebinde pek belli değil :)

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
Toplam Hit: 7541 Toplam Mesaj: 61