folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

Bıktım Artık. Çok Düşünüyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

bende de tam tersi var amına koyim hiç bişeyi takmıyorum kolum kopsa bitane daha var deyip devam ediyorum. yeni yeni nüksetti bu durum.

Bu tembelliğin ileri düzeyi :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

hacı gece yatarken ne kadar uykun olsa da yarım saat 1 saat uykuya dalamama problemi oluyor mu ?

aksine hocam gözümü kapattığım an uyuyorum. ama ilginçtir yatağa girip gözümü kapatmasam günlerce uyumadan durabiliyorum. bir gram da uyku/esneme gelmiyor..

öneride bulunan hocalarımın bütün önerilerini yazıyorum şimdilik en çok doktor tavsiyesi geldi. açık söyliyim en büyük doktor bile olsa düşüncelerimi okuyamazsa yardım edemez gibi geliyor bana çünkü bazı salantılarım kelimelerle anlatılmıyor his şeklinde. ama bakalım umudumu yitirmek istemiyorum.. 

birşey daha eklemek istiyorum sorunalrım kendimi bildim dileli var ama sorunlarıma boyut atlatan bir olay oldu. bir kutu ilaç içmiştim zamanında o gnden sonra daha bi level atladılar. öyle kafa olmak için alem yapmak için kimse kimyasal birşey içmesin. zaten sorunlu birisin bir de kalkıp beyin kimyasını değiştiricek hareketlerde bulunuyosun. durum bundan ibaret.

bu arada. Türkiye ciddi ciddi en büyük ruh hastası toplumunu oluşturan potansiyel bir ülke. bu ülkede kafa sağlığı yerinde olan bir kişi gösteremezsiniz bana, aha buraya yazıyorum. kimse elit, entel dantel takılmasın boşuna valla.. herkes potansiyel deli 

Kardeş sen beynini yönetir olmuşsun, uyumadada bunu gösteriyor beyine uyu emri yolluyosun uyuyosun ama beyinin sana bunu yapması lazım 

diğer konulardada böyle. Doktor konusundada sana ilaç yazmaktan başka bişe yapamaz buda seni serkeş yapar ayakta ölü olursun. Değişik işler yap ama hiçbir işi tam yapma başla bırak bunu yaparsan düşüncelerindede yaparsın.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

konu nick uyumu..

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı
    BeyinAdam bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

hacı gece yatarken ne kadar uykun olsa da yarım saat 1 saat uykuya dalamama problemi oluyor mu ?

aksine hocam gözümü kapattığım an uyuyorum. ama ilginçtir yatağa girip gözümü kapatmasam günlerce uyumadan durabiliyorum. bir gram da uyku/esneme gelmiyor..

öneride bulunan hocalarımın bütün önerilerini yazıyorum şimdilik en çok doktor tavsiyesi geldi. açık söyliyim en büyük doktor bile olsa düşüncelerimi okuyamazsa yardım edemez gibi geliyor bana çünkü bazı salantılarım kelimelerle anlatılmıyor his şeklinde. ama bakalım umudumu yitirmek istemiyorum.. 

birşey daha eklemek istiyorum sorunalrım kendimi bildim dileli var ama sorunlarıma boyut atlatan bir olay oldu. bir kutu ilaç içmiştim zamanında o gnden sonra daha bi level atladılar. öyle kafa olmak için alem yapmak için kimse kimyasal birşey içmesin. zaten sorunlu birisin bir de kalkıp beyin kimyasını değiştiricek hareketlerde bulunuyosun. durum bundan ibaret.

bu arada. Türkiye ciddi ciddi en büyük ruh hastası toplumunu oluşturan potansiyel bir ülke. bu ülkede kafa sağlığı yerinde olan bir kişi gösteremezsiniz bana, aha buraya yazıyorum. kimse elit, entel dantel takılmasın boşuna valla.. herkes potansiyel deli 

Kardeş sen beynini yönetir olmuşsun, uyumadada bunu gösteriyor beyine uyu emri yolluyosun uyuyosun ama beyinin sana bunu yapması lazım 

diğer konulardada böyle. Doktor konusundada sana ilaç yazmaktan başka bişe yapamaz buda seni serkeş yapar ayakta ölü olursun. Değişik işler yap ama hiçbir işi tam yapma başla bırak bunu yaparsan düşüncelerindede yaparsın.

cidden güzel tespit o.O

iç güdülerime göre yaşayamaz hale geldim hocam dediğin gibi herşey manuelde.. iş konusunda da haklısın başladığım işi bitirmekle bile yetinmeyip o işin bütün sırlarını öğrenmeden bırakamıyorum en derinine inmeden. arkadaşlarımın tbtde takılmadığını bilsem seni yakın çevremden bir arkadaş sancam :)

gelen en yaratıcı öneri, bunu listemin başına yazdım teşekkürler..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 6591 Toplam Mesaj: 55