folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilardo ! (Soru)

Bilardo ! (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    hocalar şimdi aramızda bilardo sporu ile uğraşanlar illa vardır.. bir ıstaka almak istiyorum genellikle 9 top oynamak için ama fiberi çok uzun olmıyacak bölyle bildiğinmiz tavsiye ettiğiniz bi marka var mıdır? yada bi ıstaka alırken nelere dikkat etmemiz lazım.. bide ankarada bilardo malzemeleri satan bi yer biliyor musunz teşekkürler...

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    hoca isin eri biri varsa soyler :) merak ettim bende alt tarafi dedigin bir sopa degilmi:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    bende alttarafı bi sopa diorum da olm 2000 dolara falan ıstaka var walla bende bi bok anlamadım :S  yani 40 tl den 3000 tl ye kadar var :))

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    2000 dolara kral bi masa kurarsin ustune 5-6 cesit sopa alirsin hoca :)

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    orası öyle de öğrenciyiz be hocam ya :)) ama harbi var he.. bende dedim bu ıstakalar kendi oynuo herhalde 2000 dolar verince aq ... :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    hoca simdi ben yaklasik 9 yildir gitar caliyorum, ama aile durumu pek musait olmadigi icin hicbirzaman kendime iyi bir alet alamadim, lisede konserlerde felan hep boyle ya basit aletlerle yada emaneten ciktim, haa soyleki 24 ume bastim kendi parami kazandim gittim gibson oladim hoca :) simdi 2000 dolarlik sopaya ogrenciysen bakma derim :) o isin psikopatlari 2000 degil el islemesine 20.000 bile verirler bence

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    istanbuldaysan bi ara birlikte bilardoya gidelim hacım :/

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    ankaradayım ya hacım ama gelirsem sana haber veririm oynarıs :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ya bu istaka işi daha çok proflar bide 3 top oynayanlar içindir yani amerikan oynayanların kendi ıstakası olduğunu nadiren gördüm bence boşuna para werme salonlardakilerle idare et :) bide ankaradaymışsın champ's e gidiosundur muhtemel ordaki ıstakalarda gayet güzel yani para werme bence :)

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    emir seni ezerim bilardoda :)

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    eyw. yorumlar için :)

Toplam Hit: 2946 Toplam Mesaj: 26