folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bildiğiniz Gizemli Olaylar

Bildiğiniz Gizemli Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

her baktığımda ayakkabı bağcığım çözülüyor.

töbe bismillah

hassiktir :D ne güldüm lan.

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

köylerde cok gizemli olaylar anlatılır.

e doğruluğuda ahali tarafından sabitlenmiştir.

bir muska ile sabun eridikçe eriyip giden adam duymuştum mesela. yada kuşa bir şey yapıyorlardı kuş çırpındıkça muska yapılan kişide çırpınıyordu...

bu tür ilginçlikler oluyor gerçekten de.

ama muska türü şeyler inanmayana tutmaz diye duymuştum.

fuck the system!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Gizeme Fala falan inanan bir insan degilim ama eski sevgilim vardı çok iddalı konuşurdu fal konuşunda.bana  sürekli cinleri olduğundan söz ediyordu.iste söyle konuşuyorum arkadaşım falan :) ben tabi taşşak muhabbeti yapıyodum. iddaalaştım ve bigün fal baktırdım ister inanın ister inanmayın ona şunu sordum cebimde kuruş dahil nakit nekadar ?. :) benim gözlerime baktı çakır bi gözleri vardı sanki içime birşeyler oldu  ve bana net cebimdeki nakiti söyledi ve söyle dedi bir sayı tut 0 99 arası :)  ve tuttum diyince cümlesi - üç olmadığını söylesem dedi taşşak geçti ve gülümsedi ogünden sonra ayrıldım :) tuttugum sayı 3 du :)

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    sizin amk ben saat 03:00 iş yerinde sessiz sakin bi yerde hikayeleri okurken karşımda duran bu elinizi altına koyduğunuzda kurutmak için sıcak hava üfleyen aletlerden var kimse yoktu yanımda bi anda çalıştı 3 sn ve durdu tirstim amk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gece gece iyi gidiyor bu konu beni başımada geldi bigün okulda gelir gelmez geçtim bilgisayar daha formayla oturuyodum telefon çaldı rahmetli babam aradı napıyosun falan konusuyoruz 'eve geldim ders calısıyorum' dedim. Telefonu kapattım bilgisayarla takılıyorum iki dk geçmeden öyle bir rüzgar estiki çift katlı ahşap pencereler açıldı sandalye duvarın dibindeydi ve biraz imkansız gibi gelcek size ama tek ayak üzerinde 90 derece falan döndü duvara yapıştım. Korkudan altıma s*çtım .. direk anahtarı bile almadan evden koşarak çıkmıştım ...

djarum black kanka
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bizim köyde anlatırlar madurlarıda mevcut. Dili tutulanlar tutulup çözülenler.

Mezarlıkta belli bir bölgeyi koruyan bir yılan varmış.

Yalnız bu yılan dev gibiymiş. Yani iki elinizle kafam sana girsin hareketi yaptığınız kalınlıkta, boynuzları ve örgülü saçları varmış.

Hiç bir şekilde kaçışınız yokmuş. Ağaca çıksanız ağacı filan sallıyormuş. Ve madurlarını kendimde gördüm. Bütün köy bilir bu olayı.

Bunu duyduktan sonra araştırdığımda mitolojide bahsedilen bir yaratığa ulaştım. Şimdi aklıma geldi aradım bulamıyorum.

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Yalnız bu yılan dev gibiymiş. Yani iki elinizle kafam sana girsin hareketi yaptığınız kalınlıkta, boynuzları ve örgülü saçları varmış.

Hiç bir şekilde kaçışınız yokmuş. Ağaca çıksanız ağacı filan sallıyormuş. Ve madurlarını kendimde gördüm. Bütün köy bilir bu olayı.

Bunu duyduktan sonra araştırdığımda mitolojide bahsedilen bir yaratığa ulaştım. Şimdi aklıma geldi aradım bulamıyorum.

Şahmeran var böyle büyük yılan o mu acaba,

Bu arada bizim bursa da Abdal Murad Türbesi var, Abdal murad hazretlerinin bir kaç efsanesi var, senin yılanlara benziyor,

2- Abdal Murad Hazretleri, Orhangazi tarafından Bursa fethinde bir birliğin başında bulunmaya çağrılarak uzunluğu dört arşın (2 metre 64 santim) altmış okkalık ağırlığı olan ve kimse eline alıp sallayamadığı ağaç kılıcı ile secaatlar göstermiştir.

Bu korkunç kılıç ile yalnız düşmanları değil bölgeye zarar veren yılanları da öldürürdü.Kanuni Sultan Süleyman bu zatın tekke ve türbesini ziyaret ettiği vakit kılıcın üçte birini kestirip o parçayı saray hazinesinde sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) in ve halifeler onların büyük asker kumandanlarının silahları yanına koydurmuştur. Diğer parçası da türbede kalmıştır.

3- Rivayete nazaran Orhangazi zamanında denize yakın yerde iki büyük yılan peydah olmuş, o tarafta olan kasaba ve köy halkına eza ve cefa etmekle onların def-i İçin padişah tarafından Abdal Murad‘a havale edilmiş. Cenabı Abdal Kuvve-i kudsiye ile her ikisinide öldürmüş.Başlarından iki topuz yapılarak biri hazineye ayrılmış ötekiside kendisine verilmiştir. Tarih 1649′ ta kılıçla beraber topuzların biri türbede imiş fakat sonra bunlar zayi olmuştur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Şahmeran var böyle büyük yılan o mu acaba,

Bu arada bizim bursa da Abdal Murad Türbesi var, Abdal murad hazretlerinin bir kaç efsanesi var, senin yılanlara benziyor,

2- Abdal Murad Hazretleri, Orhangazi tarafından Bursa fethinde bir birliğin başında bulunmaya çağrılarak uzunluğu dört arşın (2 metre 64 santim) altmış okkalık ağırlığı olan ve kimse eline alıp sallayamadığı ağaç kılıcı ile secaatlar göstermiştir.

Bu korkunç kılıç ile yalnız düşmanları değil bölgeye zarar veren yılanları da öldürürdü.Kanuni Sultan Süleyman bu zatın tekke ve türbesini ziyaret ettiği vakit kılıcın üçte birini kestirip o parçayı saray hazinesinde sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) in ve halifeler onların büyük asker kumandanlarının silahları yanına koydurmuştur. Diğer parçası da türbede kalmıştır.

3- Rivayete nazaran Orhangazi zamanında denize yakın yerde iki büyük yılan peydah olmuş, o tarafta olan kasaba ve köy halkına eza ve cefa etmekle onların def-i İçin padişah tarafından Abdal Murad‘a havale edilmiş. Cenabı Abdal Kuvve-i kudsiye ile her ikisinide öldürmüş.Başlarından iki topuz yapılarak biri hazineye ayrılmış ötekiside kendisine verilmiştir. Tarih 1649′ ta kılıçla beraber topuzların biri türbede imiş fakat sonra bunlar zayi olmuştur.

Hocam benimde aklıma ilk şahmeran gelmişti fakat o değildi sanırım yanlış hatırlamıyorsam

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Sene 97 memlekette annemlerin  koyundeyiz  genclerle  muhabbet ediyoruz gece saatleri. Anneannemlerin ev kalabalik. dayim ogretmen  ayni koyde  lojmani  var orada yatacagiz  dayi ogluyla... Gece konu dondu dolasti 3 harflilerden acildi  tabi  kimse erkeklige bok surmuyor  ama  ben dahil herkez altina  siciyor  meseleler olaylar konusuldukca.. Neyse  dagildik daha  sonra  biz  lojmana  gectik  lojmanda 2 oda bir salon mustakil  koyun biraz yukarsinda  okulun yaninda biryer. Camlar demirli..  Neyse  ben dondum kuzene  dedim  olum ben tirsiyorum bu dedi  bende..

Olm  biz  kapiyi kitledik onune de banyoda  su deposu icin kullanilan 50- 60 litrelik mavi bidonu koyduk.. Ben tuvaletin havalandirma camini onune koca bir tas koydum demir yoktu orda cunku  hani  birisi girmeye calisirda  tasi dusurur uyaniriz falan.. kuzen tufegi  ben bicagi alip yataga girdik.. Bu arada  agustos  sicagi  biz  camlarida  kapadik bir guzel yaniyoruz amq.. Neyse biz dalmisiz.  Sabaha dogru anneannemin sesiyle bir havaya sicrayisimiz var anlatamam size ikimizde bembeyaz kesildik. Cunku anneannem karsimizda bize uyanmamiz icin sesleniyor.. Bu bizim boyle korktugumuzu gorunce ne oldu oglum dedi..

Ben  direk  yapistirdim soruyu  sen  nasil girdin iceriye diye.. Bu bana  demez mi  olum kapi acikti ben geldigimde, niye kapatmadiniz kapinizi deyince  ben kuzene  kuzen bana  bakti  biz direk pantolonu kapip  disari kactik.. Neyse  olanlari bizimkilere anlattiktan  sonra.. Anneme  dedim  dunyadaki hic bir kuvvet beni lojmana  sokamaz  dedim ve anneannemlerde yattik ogunden  sonra.. Kuzende o gunden sonra lojmana  ayak basmadi  hep  dedemler de  kaldi.. Hala bile  dusunurum  bazen  o kapi  nasil acildi diye..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

rüyalarım çıkıyo harbi harbi. 3 senedir görüşmediğim çocuğu rüyamda gördüm ve dün evime beni görmeye geldi. geçen sene 2 tane arkadaşı bir yerde kapalı gördüm. ondan bir hafta sonra 3 müz tatile çıktık ama terkedilmiş bi yerdi. daha neler neler aklıma geldikçe yazarım.

Toplam Hit: 3976 Toplam Mesaj: 41