folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Bilge Adam Java Kursu

Bilge Adam Java Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    demirci bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    demirci bunu yazdı

internette bi ton egitim yolu mevcut basla internetten kendini gelistimeye.

kurs bitince programci olucam sanma sadece biraz mantigini kavrarsin

internetten hergun kendine zaman ayir program yap gunde 3 saat mesela java calis

bolca video dokuman mevcut

Bu benım sorumun cevabı degıl bende kac gb vıdeo arsıvı var demekkı böyle verım alamamısımkı soruyorum bende bılıyorum bi ton video oldugunu

demek ki senden programci olmaz.

adama akil veriyoruz artislik yapiyor

kursta sihirli degnek var git git

cip takiyorlar programci oluyorsun

Amacımın programcı olmak degıl zaten aq şöyle aptallar yazıyorya deli oluyorum 

Git git özellikle senin gitmen lazım bence ;) bilge adam gibi yerler senin gibilerin paralarını cebinden almak için var zaten ;)
    eğer o kadar video var ve anlamıyosan da arkadaş boşuna uğraşma bence sen, orda da buna yakın programda eğitim alcaksın orda da anlamazsın sen ;)
    dip not: bilge adamda .net eğitim görevlisiydim...

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Ben lise döneminde PLC kursu hariç hiç bir kursa gitmeden, tamamen kitaplarla bir çok şeyi öğrendim, gelişimim de internet ve pratik sayesinde oldu. Bilge adam gibi kurslar, kendi başına başlamayı beceremeyen için kurulmuş bana göre çok para isteyen ve o emeği karşılamayacak bir kurum. Tanıdık arkadaşlar falan vardı, mesela bir arkadaşım bir sürü kursunu almasına rağmen hiç bir şey yapamadı, ama diğeri hem otelde bilgi işlem müdür hem de bir firmada ayrıca yazılımcılık yapıyor ve benden yazılım bilgisi olarak çok daha iyi (tabi 10 yaş büyük benden)

sana şöyle etkisi olur böyle etkisi olur demek doğru olmaz, çünkü gideceğin yere ve sana bağlı bu şeyler.. 

İstanbul a gelme şansın varsa (belki ankarada da vardır)

http://www.wissenakademie.com/sayfa/java

burada iş kur eğitimleri var mesela java nın, ücretsiz, ayrıca gittiğiniz her gün iş kur size 20 tl veriyor, bu kurs tahminen 5-6 ay kadar sürüyor ve haftada 5 gün. süreler ve para değişebilir, eskiden böyleydi arkadaşlar anlatıyordu şmdi bilmem.

devlet bu kurum ile anlaşıyor ve isteyenlere kurslar verdiriyor. biliyorsunuz kendilerinin düzenlediği kurslar genelde çok vasat oluyor ama bu kurum çok iyi, daha önce giden iki arkadaşım vardı, biri koç a girdi biri de thy de çalışıyor, iyi olan öğrencilere de kurs iş garantisi veriyor. Fırsatı olan arkadaşlar gidebilir, eğitim programları kısmında bakabilrsiniz kendinizi neyde geliştirmek istiyorsanız onun kursunu alabilirsiniz. Yanlız dikkat etmeniz gereken, iş kur eğitimleri yazmalı yoksa ücretli olacaktır.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

azda olsa bilgin yoksa gitme çok temel e inmiyolar kurs hakkında telefonla bilgi al oraya gidip konuşursan 2 yıllık kariyer kartıyla evine dönersin :D

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

millet fikir vermiş yol göstermiş laf söylemişin :D

o eğitime gidenlerin çoğunun amacı o sonda verdikleri kağıt parçasını almak. öğrenmeye gitmiyorlar. ama parayı verince o acıyı çekince insan daha çok öğrenmek istiyor veya disipline giriyor. arkadaşlarımdan gidenler var

Toplam Hit: 5072 Toplam Mesaj: 15