folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bilgi İşlem Uzmani Olarak İş Arayan Mürid Var Mı

Bilgi İşlem Uzmani Olarak İş Arayan Mürid Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zukkum
    Zukkum's avatar
    Erkek

Hocam pim attım.

muratdemirbag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Arkadaslar meraktan soruyorum, su an Ingilterede Ted Baker'in alt markasina calisiyorum ve 14 Subesinin, 1 head office'in, 1 yan ofisin ve bi kac restauratin IT si ile tek basima ilgileniyorum. Yaptigim gorevler mesela yeni sube aciliminda network planlamasini yapmak, insaatcilara kablomalarini cektirmek. mimarla birlikte calisarak RJ45 prizlerinin, data cabinet'in, CCTV nin ve diger IT ile alakasi olan ne varsa onlarin nerelerde kurulu olmasini planlamak. Kablolama bittikten sonra baglanti noktalarini teker teker kendim yapiyorum. Diger gorevlerim:

Sirkerin backup sistemlerini kurmak ve devaminin saglanmasi ile ilgilenmek,

Kullanicilara (200 e yakin) destek vermek

Server lari ile ilgilenmek.

Mail kurulumlari vs..

Problem cozmek ve yeni fikirler uretmek

VOIP, Antivirus, TCP IP, VPN, WAN, Routers ve aklima su an gelmeyen herseyi ile tek ilgileniyorum ve bayagi yoruluyorum. 

Konuya gelecek olursam, Ingiltere'den univeriste ve master diplomam ve is tecrubem var, Turkiye'ye gelsem ortalama kac para maas verirler? Insallah yakin zaman icersiinde donmeyi planliyorum ve bayagi bir soru isareti var kafamda

tesekkurler

**EbMaRtEu**
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ebmarteu bunu yazdı

Arkadaslar meraktan soruyorum, su an Ingilterede Ted Baker'in alt markasina calisiyorum ve 14 Subesinin, 1 head office'in, 1 yan ofisin ve bi kac restauratin IT si ile tek basima ilgileniyorum. Yaptigim gorevler mesela yeni sube aciliminda network planlamasini yapmak, insaatcilara kablomalarini cektirmek. mimarla birlikte calisarak RJ45 prizlerinin, data cabinet'in, CCTV nin ve diger IT ile alakasi olan ne varsa onlarin nerelerde kurulu olmasini planlamak. Kablolama bittikten sonra baglanti noktalarini teker teker kendim yapiyorum. Diger gorevlerim:

Mail kurulumlari vs..

VOIP, Antivirus, TCP IP, VPN, WAN, Routers ve aklima su an gelmeyen herseyi ile tek ilgileniyorum ve bayagi yoruluyorum. 

Konuya gelecek olursam, Ingiltere'den univeriste ve master diplomam ve is tecrubem var, Turkiye'ye gelsem ortalama kac para maas verirler? Insallah yakin zaman icersiinde donmeyi planliyorum ve bayagi bir soru isareti var kafamda

tesekkurler

Bahsettiğin işin tıpkısının aynısını yaptım çok uzun bir zaman. 14 değil 140 küsur şube ve bir merkez vardı bizde. Depo, üretim tesisi zart zurt saymıyorum onları pek işim olmuyordu.

tek başıma değildim tabi, it'de 4 kişi idik. Kıçlar yırtılsa 2500+yemeğin üzerine zor çıkar, tabii izmir için konuşuyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Tsk Iso

**EbMaRtEu**
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Bilgi tecrübe olarak uygunum ama şuan ordudayım gelip yerleşme konusunda sıkıntım olmaz ama gelince ne için geleceğimi bilmek isterim tam maaş bilgisi ve olanaklar konusunda bilgiyi tam patron ile görüşüp yazarsan müridim gelip görüşürüm PM attım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    ebmarteu bunu yazdı

Mail kurulumlari vs..

tesekkurler

Burda örnek bir maaş belirtilmiş :(

https://www.tahribat.com/forum/bilgi-islem-uzmani-olarak-is-arayan-murid-var-mi-231662#msg2880279

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Bilgi tecrübe olarak uygunum ama şuan ordudayım gelip yerleşme konusunda sıkıntım olmaz ama gelince ne için geleceğimi bilmek isterim tam maaş bilgisi ve olanaklar konusunda bilgiyi tam patron ile görüşüp yazarsan müridim gelip görüşürüm PM attım

Duruma göre size geri dönüş yapacağım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

S  Sistem yönetimi, yedekleme ve network çözümleri (SWITCH, Router, ADSL) konusunda bilgili ve deneyim sahibi, = Sistem Mühendisi + Network Mühendisi

·     Windows Server 2012 Active Directory, Group Policy ve Sql Server Veritabanı yönetimini yapabilen, = Sistem Mühendisi + DBA

·      TCP/IP ,Network, LAN , WAN konularına hakim, = Network Mühendisi.

umarım bulursun Bilgi İşlem Uzmanı :)

buralar karışcak siper alın

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

S  Sistem yönetimi, yedekleme ve network çözümleri (SWITCH, Router, ADSL) konusunda bilgili ve deneyim sahibi, = Sistem Mühendisi + Network Mühendisi

·     Windows Server 2012 Active Directory, Group Policy ve Sql Server Veritabanı yönetimini yapabilen, = Sistem Mühendisi + DBA

·      TCP/IP ,Network, LAN , WAN konularına hakim, = Network Mühendisi.

umarım bulursun Bilgi İşlem Uzmanı :)

buralar karışcak siper alın

karışacak bişi yok be başkan. bu kadar farklı konuları tek bi adama yaptıracaklarsa en fazla verecekleri 2500 olur. 

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Bu işi kim aldı ?

Toplam Hit: 3982 Toplam Mesaj: 25
i̇ş ilanı