folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder [Bilgilendirme] Yeni Bir Kart Kopyalama Yöntemi

[Bilgilendirme] Yeni Bir Kart Kopyalama Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    JerusaLem bunu yazdı

her atm de istem dışı; önce kartın giriş yerini sallayıp çıkartmaya çalışır, şifreyi girerken de elimle koruma yaparım.

mesajı ben yazdım sandım öyle benzer yöntemim.

bi kere denk geldi böyle iş bankası atm sinde bu yöntem Allahtan bant gevşemiş sarkıyordu. parayı çektikten sonra fark ettim bende anınad kartı iptal ettim.

yeni değil yanlız. yıllardır var. ben bi kaç yıldır atm girişlerini kendime doğru aşağı yukarı sallayarak çekerim. elimini her zaman şifrenin stüneden kapatırım.

Tuşları el ile örtmekte çözüm değil tabiki de :)

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

Geçen benim başıma 3d onay ile ilgili bi sorun geldi. İş bankasından mesaj gelmemeye başladı.

3d onay ekranında her alışverişi iptal etmek zorunda kalıyodum. Aradım bankaya sövdüm bişeyler yaptım telefonu sıfırlamadım ama. Sonra mesajlara girip o ekranda bekledim mesajın 

gelmesini.İş bankasından mesaj geldiği gibi siliniyodu. 5 6 kere denedim ama yakalayamadım mesajı.

Sonra yüklediğim uygulamaları silerken Google Play Storedan bi tane foto düzenleme programı indirmiştim onun smslere erişim izni istediğini benimde mal gibi izin verdiğimi farketttim.

(Android 6.01)

Uygulamayı sildiğim gibi mesajlar tekrar gelmeye başladı. Buda böyle bi anımdır.

Program şuanda Play Storeda yok silinmiş.

Vay anasını... Benim paypal, google, facebook hesaplarımı böyle çaldı demek ki pezevenkler. Ben de diyorum sms doğrulama olmadan nasıl çaldılar hesapları :O

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 3486 Toplam Mesaj: 23
kart kopyalama bankamatik