folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayar Alacağım Marka Konuda Yardım

Bilgisayar Alacağım Marka Konuda Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

kardeş sen bütçe ver böyle marka bilgisayarla bu devirde olmaz bu işler.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

http://www.pcdepo.com/asus-n750jk-t4109h-dizustu-bilgisayar

bu makineyi 15dakika önce 3975 liraya aldım, kötü mü ettim dostlar bi bakıverin.

http://www.pcdepo.com/asus-n550jk-cn090h-notebook

bu makine 800 lira daha ucuz ama ssd yok, işin kötüsü yeri de yok, ssd olmadan da almak istemedim 5400'le yavaş çalışır diye düşündüm.

Fark; 1. makinede +256gb ssd var 17.3 İNCH

2. makinede ssd yok 15.6 inch

800 tl eder mi?

glaurung tarafından 27/Ağu/14 00:58 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

vestelden uzak dur hocam bunu bilir bunu söylerim en temel kural

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzengil
    uzengil's avatar
    Erkek

1500 1600 diyelim baslangıc olarak

İmza nasıl atılıyor ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Konuyu dağıtmak gibi olmasın da birisi de şuna bi baksın. Bu laptop u almak mantıklı mı? 

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=174981537

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dell bak 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

hocam sakın ama sakın bu pcye bulaşma vestel hiç güzel yapamıyor bendede bu pc var ama hiç performans alamıyorum + çok ısınıyor.

Vestel bu kasada neyi yapmis ki guzel degil, anlayamadim ? Islemcisi iyi, ram iyi, ekran karti yine ust model. Vestelin bu makinada ki olayi kasaya amblemini basip gecmesi degil mi sadece ?

Tabi bide fiyati ne bunun ? Bide kendin topla muadili bisey karsilastir derim, genelde markalarin topladiklariyla kendi topladigin aletler arasinda fiyat farki olur.

Ekran akrtı üst seviye falan değil. Nvidia 540m in ismini değiştirip 630m diye millete kakaladı. 4yıl önce falan normal bir ekran kartıydı ama şu anda boşuna 1500tl ne yazık olur derim.

http://gpuboss.com/graphics-card/GeForce-GT-630M

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

1500TL civarında masaüstü bilgisayar alacak olsam yok vestelmiş yok caspermış hiç bakmam. hangi devirde yaşıyoruz?

direk parça parça kendim toparlarım. marka bilgiysayar alıp birde onun markasına 200$ vermeye hiç gerek yok.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 1542 Toplam Mesaj: 19