folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Başında Fazla Zaman Geçirmenin Dez Avantajları

Bilgisayar Başında Fazla Zaman Geçirmenin Dez Avantajları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

daha az konuşma, ortamda dönen muhabbetten keyif alamama gibi problemlerim var :) bildiğin asosyallik sanırım :)

Aynen hocam. İnsanların konuşmaları çok yapay geliyor. Hoşlandığım şeylerin kalitesi üst seviyede diyebilirim. Gerek muhabbet gerek gördüğüm şeyler arasında.

Ayrıca fena şekilde göz kuruması var bilgisayar başında gözlerimizi kırpmayı unutuyoruz.. Sırf bu yüzden arada soğan doğruyorum gözüm yaşarsın diye :D

Kilo problemlerini saymıyorum bile. 0.1 ton olduk amk.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir kere yürümeyi unutmuştum :/

ciddiyim müritler.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Ben hobi olarak fazla zaman geçiriyorum bi zararı olmuyor bana :D not: eski nerd...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı

bir kere yürümeyi unutmuştum :/

ciddiyim müritler.

nasıl güleceğimi şaşırdım amk bende gülmeyi unuttum heralde.

Evet dışardaki muhabbetler çok boş geliyo,burda bi ton kalite bilgiye ulaşmak varken milletin dışardaki aşk bu kızılötesi yaralı müzesi tarzı muhabbetleri saçma geliyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı

haaa en önemli yeri unutmuşum aq :D

Aşırı masturbasyon :D cidden zamanın pc başında geçiyoras her dakka insan çekiyor :D

72 saatte bir dışarı atsan iyi :) spermler 72 saat canlı kalıyor, 72 saat sonra ölü sperm olur daha fazlası çükünde kist oluşur. 72 saatte bir yaparsan ölü spermleri atmış olursun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

bende sadece diz ağrısı yapıyor bide uykusuzluk :)

yani uykusuzluk dediğim gece yatmaz sabah kalkmaz :)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    essan bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

Aşırı masturbasyon :D cidden zamanın pc başında geçiyoras her dakka insan çekiyor :D

72 saatte bir dışarı atsan iyi :) spermler 72 saat canlı kalıyor, 72 saat sonra ölü sperm olur daha fazlası çükünde kist oluşur. 72 saatte bir yaparsan ölü spermleri atmış olursun.

hoca sen ne saçmaladın öyle ya :D Spermler testislerden çıktıktan sonra vajina içerisinde 72 saat canlı kalır abi bilmeden saçmalamayın lütfen

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

eklem ağrıları(kambur durmak en mühimi ), kıl dönmesi , göze zarar, asosyallik, dışarıdaki insanları anlayamama , yadırgama bilinçaltısı vs vs..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

:D hacı bizdeki canlılarıda öldürdük zamanında günde 7-8 posta attıgımı bilirim :D ertesi gün 5 - 4 - 3 - 5 gibi gider 2 nin altına hiç düşmem :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    essan bunu yazdı
    Peroksit bunu yazdı

hoca sen ne saçmaladın öyle ya :D Spermler testislerden çıktıktan sonra vajina içerisinde 72 saat canlı kalır abi bilmeden saçmalamayın lütfen

:))))) yok hocam dalga geçmiyorum. dakikada milyonlarca spermler üretiliyor ve 72 saat canlı kalıyor. 72 saatte bir boşaltmazsanız ölü spermler birikip kistleşir. Bilmediğim şeyi yazmam hocam manita doktor :) Bu arada forumda bir doktor daha vardı kimdi o Amd-x hocam değilmiydi valla bildiği varsa paylaşsın.

Toplam Hit: 4683 Toplam Mesaj: 41