Bilgisayar Güvenlik Şifremi Nasıl Kaldırabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek
    bilgisayarıma güvenlik şifresi koydum kaldırmak istiyorum bi türlü kaldıramadım yardımlarınızı bekliyorum..

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bios danmı windows danmı koydun

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    denetim masasından kullanıcılara ordan hesabına orda parolamı kaldır seçenegine tıkla

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek
    windowstan kurdum

'Sana sevmeyi öğretecek değilim. Doğuştan bir yetenektir bu. Tabii birde severek doğurmalı annen seni, yalnızca sevişerek değil...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    denetim masasından kullanıcılara ordan hesabına orda parolamı kaldır seçenegine tıkla

öyle bi şeçenek yok orda:(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    denetim masası>kullanıcı hesapları>altdan kendi hesabına tıkla>sol üstte şifreyi kaldır var ona tıkla şifreyi gir ve kaldır

DOM..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    biraz daha basit anlatabilir misin.şifreyi nerde istiyo.giriş yapabiliyo musun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:
    biraz daha basit anlatabilir misin.şifreyi nerde istiyo.giriş yapabiliyo musun?

girerken istiyor ondan sonra pc açılıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Denetim Masası-Kullanıcı Hesapları'na gir.Orda hangi ada koyduysan ona tıkla,parolayı kaldır de...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

JohnD bunu yazdı:
    denetim masası>kullanıcı hesapları>altdan kendi hesabına tıkla>sol üstte parolamı kaldır var ona tıkla şifreyi gir ve kaldır

siyah olan adıma dikkat et 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aero
    aero's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

Denetim Masası-Kullanıcı Hesapları'na gir.Orda hangi ada koyduysan ona tıkla,parolayı kaldır de...

işte öyle bişey yok orda bende

orda olan  parolamı degiştir-resmi degiştir- hesabımı bir net pasport kullanacak şekilde ayarla var

Toplam Hit: 7947 Toplam Mesaj: 36