folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bilgisayar Her Şeyi Tamamlayıp Öyle Açılsın

Bilgisayar Her Şeyi Tamamlayıp Öyle Açılsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Windows 8.1 yuklu olacak ve ssd olacak.o zaman bu sorunun kalkar.

Yeri gelmisken bende sorim, laptop var hdd 600gb, sdd alirsak hdd cikaracaz ssd takacaz ama bu seferde yer skntisi olacak.nasi olacak bu is ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Yeri gelmisken bende sorim, laptop var hdd 600gb, sdd alirsak hdd cikaracaz ssd takacaz ama bu seferde yer skntisi olacak.nasi olacak bu is ?

Optik surucu yerine hdd takabiliosun bi ceviriciyle ama optik surucuyu kullanamiosun haliyle :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bende Silicon Power 120GB Slim S60 alayım diyorum kullanan var mı? birde şu hdd kızak almayı düşünüyorum tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı

adeleks tarafından 21/Ara/14 13:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    CanCer bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Optik surucu yerine hdd takabiliosun bi ceviriciyle ama optik surucuyu kullanamiosun haliyle :)

200 liraya bi tane buldum samsung 120gb.yalniz laptop hic acmadim.elimde kalir diye tirsiyorum:-D cd yerine ssd taktigimiz zimbirtinin adi ne ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    CanCer bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

200 liraya bi tane buldum samsung 120gb.yalniz laptop hic acmadim.elimde kalir diye tirsiyorum:-D cd yerine ssd taktigimiz zimbirtinin adi ne ?

Ssd yi degil hdd yi takiyoruz cd yerine boyle bi urun var bak istersen :) 

http://www.hepsiburada.com/m/dark-storex-x-tray-notebook-extra-sata-hdd-yuvasi-12-7mm-dk-ac-dsosd--p-BD302902?productId=bd302902&categoryId=813

Edit 

Hdd ile optik surucu cok kolay cikiyor merak etme nerdeyse acmiyorsun kasayi hic :)

CanCer tarafından 21/Ara/14 13:48 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

http://www.dx.com/p/designer-s-2-5-sata-to-sata-hdd-ssd-caddy-for-12-7mm-optical-drive-122075

sunu aldım ben de hdd yi dvdnin yerine takmak için

Fdumanli tarafından 21/Ara/14 14:04 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    CanCer bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

ssd caddy

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    CanCer bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    CanCer bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Ssd yi degil hdd yi takiyoruz cd yerine boyle bi urun var bak istersen :) 

http://www.hepsiburada.com/m/dark-storex-x-tray-notebook-extra-sata-hdd-yuvasi-12-7mm-dk-ac-dsosd--p-BD302902?productId=bd302902&categoryId=813

Edit 

Hdd ile optik surucu cok kolay cikiyor merak etme nerdeyse acmiyorsun kasayi hic :)

Anladım hocam. Yalnız internetten baktım dell n5110 benimki. Buna ssd eklemek için neredeyse pcyi dağıtmak gerekiyormuş. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Anladım hocam. Yalnız internetten baktım dell n5110 benimki. Buna ssd eklemek için neredeyse pcyi dağıtmak gerekiyormuş. 

aynen benim pc de 5110 dell servisi eve gelip harddiski değiştirmişti pc'nin en son parçası hdd ne var ne yok söküyorsun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

1tb+8gb ssd diyorlar. 8gblik ssdnin bi faydası var mı?

Melez oluyor hocam 1tb'lık normal sata hard disk + 8 gblık ssd. Diskin 1tb'lık kısmındaki sık kullanılan dosyaları otomatik olarak SSD'ye yazıyor. İşletim sistemi ve kullandığın programlar şak diye açılıveriyor. Bilgisayarında tek disk yuvası bulunup fazla alana ihtiyaç duyanlar ve ssd alacak parası olmayanlar için ideal ürün.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 3707 Toplam Mesaj: 31