Bilgisayar Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam autocad 2007-2010, skecthup, solidworks 2015, photoshop, premier, illustrator, word-excel-povır pöirt gibi programları kaldırabilen ve CPS1-2-3 serisi boardlara çıkmış oyunları oynatabilecek kadar güçlü bir işlemciye sahip bilgisayar var elimde. CPS1-2-3 boardların emulasyonu zor biliyorsun. Bunları kaldırırsa diğer çoğu emulasyonu halledebilecek kapasitededir. Assassins Creed Valhalla'ya kadar olan tüm serileri kaldırabiliyor. Red Dead Redemtion 2 kaldırabiliyor. Trine 1-2-3-4, Worms Armageddon, Sims 1-2-3-4, Need for speed hot pursui, portal 1-2 vs vs bir çok oyunu oynayabilirsin. Denemediğim de bir sürü oyun var.

Metal slug serilerini ultra ayarlarda oynatıyor.

AMD işlemci 8 çekirdek fx serisi, 8gb ram, rx270 ekran kartı (hiç mining yapılmadı)

Düşünürsen 25-26bin TL civarında bir fiyata satabilirim (paraya ihtiyacım var)
    Şu an ps4 ve laptopum olduğu için boş durumda duruyor.

---

Hocam şaka bir yana bütçe belirt.

hocam tam spekleri paylaşabilir misin bu aletin ? 

Anakart: Asus M5A97 R2.0

İşlemci: AMD FX-8320 3.5GHz

RAM: Kingston 2x4GB 1866Mhz

Ekran Kartı: R9 270 DirectCU II (rx270 diye nasıl atmışım bilmiyorum, öyle bir model yok sanırım. çok uzun süredir kullanmıyorum. r9 270 olacak doğru modeli. resminden buldum.)

hacı dediğin fiyatın yarısına daha performanslı laptop alırsın muhtemelen. 

fiyatı da yanlış yazdın heralde ? 

Hocam fiyatı yanlış yazmadım, olayın absürtlüğü orada zaten :/

asdfasd ha pardon haci abi kinaye yapıyomuşsun.

anladığım kadarıyla konuyu açan mürid piyasadan habersiz, sketchup ve autocad için nasıl bi pc lazım o konuda da pek bi fikri yok o yüzden bütçe belirtmemiş. kullanacağı şeyleri belirtmiş. 

ben de piyasayı takip etmediğim için çok bilmiyorum ama itopya da zırt pırt indirimler geliyo bayramda seyranda, ordan düşeş bişey bakılabilir.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam 3ds max kullanıyorum msı pulse gl66 kullanıyorum ofiste PC var ama freelance işlerim için kullanıyorum. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Bende mimarım laptop düşünebilirsin autocad ve sketchup için yeterli

Hp 

Ryzen 5600h 

16gb ram

rtx 3050ti

512gb ssd / 512gb sata ssd

olarak bir laptobum var 24 nisanda aldım kullanmıyorum

aynısından bi tene de bende var. Aynı tarihlerde alındı, kullanmıyorum. İlgilenen varsa önce atakana sonra bana dönebilir. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 1302 Toplam Mesaj: 14
pc