Bilgisayarda Müzik Uygulamaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceku
    ceku's avatar
    Dişi

Arkadaşlar tez konum bilgisayarda müzik uygulamaları enstrüman tanıma ve nota çıkarımı.Yani şöyle oluyor programa müzik dosyasını gönderiyoruz o bize hangi enstrümanla çalındığını buluyo ve otolarını da çıkarıyo.Bu konu üzerine yapılmış bi çalışma bulamadım içinizde böyle bişeyi duyan bilen varsa bana yardımcı olabilirmi lütfennnn

Saolun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolalper
    coolalper's avatar
    Erkek
    Varsa banada ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Böyle bir program mı var yaw :|

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    ceku bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar tez konum bilgisayarda müzik uygulamaları enstrüman tanıma ve nota çıkarımı.Yani şöyle oluyor programa müzik dosyasını gönderiyoruz o bize hangi enstrümanla çalındığını buluyo ve otolarını da çıkarıyo.Bu konu üzerine yapılmış bi çalışma bulamadım içinizde böyle bişeyi duyan bilen varsa bana yardımcı olabilirmi lütfennnn

Saolun

Ya milletteki tezlere bak :) Bana çöp kamyonu verdiler sokak kopeklerı gıbı 3 hafta cop kamyonu kovaladım bos cop kamyonalrının ıcınde cırıt attım copluklerde kopeklerın kovalamaları yuzunden dunya rekorları kıdıklerımı saymıyorum  ev arkadaslarım eve almadı :) aglamak ıstıyorum! Neyse boyle bır programa sankı denk geldım ama emın degılım ne zamana lazım sana? carsamba ve persembe mazeret sınavlarım var cuma bakabılırım yada gormus olabılcegım 4 tane sıte var onları vereyım sen bak artık hangısı ısıne gelırse... Yanlıs hatırlamıyorsam lınux ıcınde buna benzer bır program vardı...   

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceku
    ceku's avatar
    Dişi
    cyrpt bunu yazdı:

Ya milletteki tezlere bak :) Bana çöp kamyonu verdiler sokak kopeklerı gıbı 3 hafta cop kamyonu kovaladım bos cop kamyonalrının ıcınde cırıt attım copluklerde kopeklerın kovalamaları yuzunden dunya rekorları kıdıklerımı saymıyorum  ev arkadaslarım eve almadı :) aglamak ıstıyorum! Neyse boyle bır programa sankı denk geldım ama emın degılım ne zamana lazım sana? carsamba ve persembe mazeret sınavlarım var cuma bakabılırım yada gormus olabılcegım 4 tane sıte var onları vereyım sen bak artık hangısı ısıne gelırse... Yanlıs hatırlamıyorsam lınux ıcınde buna benzer bır program vardı...   

tezi yıl sonunda teslim etcem

Ama 14 ocağa kadar rapor teslim etmem lazım.Sen sitenin isimlerini ver ben bakarım çok saol

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    pm ne bak yanlıs tekrar soyluyorum elın bos donebılırsın sakın soveyım falan deme:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

böyle bir program oldugunu zannetmiyorum en azından sen müzik vermiyorsundur mid dosyası veriyorsundur bunuda çözümleyecek programlar var örn nokianın pc suiti midi dosyalarındaki çözümlemeyi yapıp nota vurgularını ayarlıyabiliyor

bu programı alıp arayüzünü degiştiricek bi coder vardır umarım

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    Bana bi özel mesaj atarsan unutmadan upload ederim.Bugün müsait değilimde.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    kardes wala bende aynı dertten yanıyom.benmde bitirme tezi türkiyedki bitkilerin bilgisayar ortamına aktaarılması... wala kasmadım kendimi verdim bi arkadasa yapıyo ama hala sorunlar war ufak tefek... sennki benmkinden de zor bitmişin sen :D:D:D

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

real_agabey bunu yazdı:
    Bana bi özel mesaj atarsan unutmadan upload ederim.Bugün müsait değilimde.

bilader yanlış anlamayında nie PM atılıo burdan verin ihtiyacı olan herkes kullansın!!! hadi bende istiyom banada mı atıcan pm yada her gelen sana pm atacak sen link mi vericen. yapmayın gözünüzü seweyim ya. 

Living Death
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neoonur
    neoonur's avatar
    Erkek
    var benm bildigm (finale 2003) bak istersen bi arastır
Toplam Hit: 4438 Toplam Mesaj: 12