folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayarı Artık Yumruklayacağım

Bilgisayarı Artık Yumruklayacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

Windows 10 sürümleri çok sorunlu. Denemeni öneririm W7'yi. Keşke HP, MSI veya ASUS tercih etseydin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    stux bunu yazdı

Windows 10 sürümleri çok sorunlu. Denemeni öneririm W7'yi. Keşke HP, MSI veya ASUS tercih etseydin.

hocam ofiste 3 tane daha pc var biri asus mx110 var 0 sorun 

diğeri lenovo o da 0 sorun :d ama bu böyle oldu ilginç şekilde 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    stux bunu yazdı

hocam ofiste 3 tane daha pc var biri asus mx110 var 0 sorun 

diğeri lenovo o da 0 sorun :d ama bu böyle oldu ilginç şekilde 

Bende donanım sorunu çıkaran ve Windows 10'u silip Windows 7yi kurarak çözdüğüm bilgisayar da DELL idi. Lenovo sağlam olabilir ama güvensiz. En azından ben almam. Notebooklarına Superfish  denen bir casus yazılım yükleyerek sattı zamanında. Ki bu malware şifreli bağlantıların arasına girerek tüm bilgileri topluyor.

https://protocol46.com/lenovo-computers-shipping-with-superfish-https-spyware/

stux tarafından 03/Oca/21 23:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam dell ile görüştüm bu sefer işten anlayan biri çıktı karşıma biosun bugün yeni sürümü yayınlanmış tam bu sorun için onu güncelledik ek olarak 2-3 program daha kurdurdu şu an eski düzgün haline geri döndü gibi :p adam beni ingilizceyle ezdi bir ona üzüldüm 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam dell ile görüştüm bu sefer işten anlayan biri çıktı karşıma biosun bugün yeni sürümü yayınlanmış tam bu sorun için onu güncelledik ek olarak 2-3 program daha kurdurdu şu an eski düzgün haline geri döndü gibi :p adam beni ingilizceyle ezdi bir ona üzüldüm 

:D Biraz daha dene aynısı olursa haberdar edersin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    stux bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam adam aslında senin dediklerinin aynısını söyledi 2004 sürümü hatalı dedi ya 1909 a geç dedi ya da son sürüm w10 a geç dedi :d

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    stux bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam adam aslında senin dediklerinin aynısını söyledi 2004 sürümü hatalı dedi ya 1909 a geç dedi ya da son sürüm w10 a geç dedi :d

:D Kesinlikle haklı. Benzer durumu yaşadım ve bazı Windows 10 sürümleri çok sorunlu.

stux tarafından 04/Oca/21 15:32 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    stux bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı
    stux bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

:D Kesinlikle haklı. Benzer durumu yaşadım ve bazı Windows 10 sürümleri çok sorunlu.

sırf bunun için biosu güncellemiş dell 

bu arada ahmet burdaysan sırf ingilizcemi eziklemek için neden tarihi bile ingilizce söyledin kanka 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Dell eski ekibi çok sağlamdı şimdi hepsi amatör dolu adama diyorum ki bak adaptörü takınca cihaz kendini kaptıyor diyorum cihaz açılmıyor mu diyor. Sonunda dayanamadım beyfendi elimde 300 tane aynı cihaz var daha önce böyle sorun olduğunda direk anakart gönderiyordunuz şimdi ne değişti dedim. Bataryasını söktüm herşeyi söktüm dedim cihaz açılmıyor test moduna bile girmiyor dedim istersen eski kayıtlarıma bak dedim. Sonra baktı bu eleman biliyor bunu anakart gönderdi. 

Bu arada dell almayın pişmanlıktır. Anakart zırt pırt bozuluyor özellikle garantisi bittiğinde patlıyor kartlar anlamadım gitti.

Toplam Hit: 6784 Toplam Mesaj: 70
dell speedstep cpu throttle fps drop