folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayarım Sadece Kapalıyken Şarj Oluyor

Bilgisayarım Sadece Kapalıyken Şarj Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Böyle bir sorunla karsılastım neden kaynaklanıyor olabilir? kafayı yiyecem :S 5 gün once falan formatladım, 3 gun falan normal bir şekilde kullandım 2 dundur boyle bir sorun var. Güç yönetimi driverıda yuklu. donanımsal mı yazılımsal mı hala aklım aklıyor :S bu arada makina lenovo b560

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

ilginç ilk kez duydum böyle bişi. kurşun döktür

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

vah benim bahtı kara kardeşim :(
    Çöllerde fazla dolaşma mazallah kutup ayısı denk gelir kaçamazsın yazık olur :/

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Coiner bunu yazdı

vah benim bahtı kara kardeşim :(
    Çöllerde fazla dolaşma mazallah kutup ayısı denk gelir kaçamazsın yazık olur :/

:D olum o değilde ben de sadece uyurken huzur bulup enerji doluyorum bilgisayarımda benim gibi oldu :D

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

up :/ bi fikri olan yok mu oturup aglayacam sinirden :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

bu nasıl sorun amk :D

Merhabaaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sittinsene
    sittinsene's avatar
    Erkek

şarj cihazından değil boşuna para verip alma  gerikalan ihtimalleri sen bul ben kendi bilgisayarım için son ihtimali bulmuştum şimdi tozlu rafta yatıyor

VERENDE..."O" ALANDA..."O" NEDİR SENDEN GİDECEK?,TELAŞINI GÖRENDE "CAN" SENİN ZANNEDECEK!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek
    PyramiD bunu yazdı

bu nasıl sorun amk :D

Duygularıma tercüman olmuşsun hocam. :| 

@RotKerim hocam sanada geçmiş olsun. Benim herhangi bir çözüm önerim yok maalesef. Sadece böyle bir sorun görünce kayıtsız kalamadım.

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    sittinsene bunu yazdı

şarj cihazından değil boşuna para verip alma  gerikalan ihtimalleri sen bul ben kendi bilgisayarım için son ihtimali bulmuştum şimdi tozlu rafta yatıyor

çöpe mi at diyosun yani :F cok felsefik bi yorum oldu hacı :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

pil ve adaptör orjinal mi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyShit
    HolyShit's avatar
    Erkek

swordfish

Toplam Hit: 3381 Toplam Mesaj: 26