Bilgisayarımdaki Garip Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3-4 gündür sorun yaşıyorum sorun şöyle

mesela sağ tıklıyorum 5-10 sn sonra menü kapanıyor 

başlata tıklıyorum kapanıyor

steam den oyuna giriyorum oyun kapanıyor Oyundan çıkmıyor masaüstüne dönüyor oyun aşadağıda açık 

tarayıcı penceresinde açıkken sıkıntı olmuyor 

DJ_Alper tarafından 20/Oca/21 10:55 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Klavyeyi değiştirmeyi dene. Tuşlardan biri basılı kalıyor olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Klavyeyi değiştirmeyi dene. Tuşlardan biri basılı kalıyor olabilir.

komple söktüm yine aynı 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Fare fonksiyonel bir fare ise birde onu söküp denemelisin. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

sürekli mi böyle ? ilk açıldığında normal bir müddet sonra mı bu sıkıntıları veriyor ?

bir müddet sorna veriyorsa özellikle bir programı çalıştırdığında veya bir işlem yaptığında mı veriyor biraz kontrollü kullanabilirsin.

bir sürü sebebi olabilir. arkada gereksiz çalışan programalra filan de bir bak. başlangıçtaki gereksiz öğeleri temizle. sonra bir daha bakalım :)

edit: ben yavaşlık olarak anlamıştım yazdıklarımın yavaşlıkla iligili olan kısımlarını temizliyorum :)

manglerman tarafından 20/Oca/21 11:19 tarihinde düzenlenmiştir

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bir bilgisayarcı atasözü derki; "formatta keramet vardır" (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

Fare fonksiyonel bir fare ise birde onu söküp denemelisin. 

denedim yine aynı 2 farklı mouse ile denedim

mesela şunu keşfettim mouseye tıklayıp birşeyi seçiyorum 10 sn sonra geri alıyo onu atıyo yani

2 mouse var ikisindede denedim kapadım açtım biri kablolu bii kablosuz mouse ile ilgisi olmayan durumdada öyle steam de oyuna girdikten sonra masaustune atıyo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

sürekli mi böyle ? ilk açıldığında normal bir müddet sonra mı bu sıkıntıları veriyor ?

bir müddet sorna veriyorsa özellikle bir programı çalıştırdığında veya bir işlem yaptığında mı veriyor biraz kontrollü kullanabilirsin.

bir sürü sebebi olabilir. arkada gereksiz çalışan programalra filan de bir bak. başlangıçtaki gereksiz öğeleri temizle. sonra bir daha bakalım :)

edit: ben yavaşlık olarak anlamıştım yazdıklarımın yavaşlıkla iligili olan kısımlarını temizliyorum :)

antiyi kaldırdım herşeyi yaptım başlangıçta sistem dosyaları dışında çalışan bişi yok

diyelimki excelde iki hücre arasını genişletecem mouse ile tutdunuz sonra hücre eski yerine giyor tutduktan sonra bıraksam olduğu yere gelir 

mouselik durum olduğuna inanmıyorum ama çok garip

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

işlemci ile fan arasına mesir macunu sür abi. kendine gelir. :W

şaka bir yana görev yöneticisi açıkken işlemci kullanımına göre takip etsene bir sistemi. Bu sorunu yaşadığın sırada belli ki bişeyler darboğaza giriyor

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

işlemci ile fan arasına mesir macunu sür abi. kendine gelir. :W

şaka bir yana görev yöneticisi açıkken işlemci kullanımına göre takip etsene bir sistemi. Bu sorunu yaşadığın sırada belli ki bişeyler darboğaza giriyor

misafir oturumu açtım orda sorun vermedi donanımsal olsa ordada sorun verir 

yazılımsal bir sıkıntı olduğu kesinde ne acaba

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

vürüs bulaşmıştır belki

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2476 Toplam Mesaj: 22
amk böyle işin