folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

Bim 2 Ay Kullanılmış Airpods 2Yi Sıfır Diye Sattı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Merhabalar BİM'e indirimli geldiğinde 13.12.2019 ta 2 tane AirPods 2 kulaklık aldım. Bir tanesi ertesi gün açılmamaya, şarj almamaya başladı Apple servisine götürdüm 2 kulaklığında 2 ay önce aktif edildiğini söyledi.. ya bana kullanılmış kulaklık sattılar ya da farklı bir şey var. Bim müşteri hizmetlerini aradım şikayet aldılar hala daha haber yok. Ne yapmam gerekir fikri olan var mı? 

ek olarak

Bir hata ya da arıza buldum gibi bunu nereye bildirmem gerekir? Bildirirsem bir işime yarar mı?

airpods 2 var kronik olarak şarj kutusunun neden bozulduğunu biliyorum.. kutusu sürekli bozuluyor 3 kere sıfır kutu verdiler yine aynı. Bozuluyor derken hiç şarj almıyor kapalı kalıyor açılmıyor.

telefondan yazıyorum boyutlar farklı oldu düzeltemedim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bim'in ilk olayı değil. Geçmişte şarj kablosu ve adaptör satmıştı orjinal diye. Apple'da ürünler orjinal değil diye şikayet edince Bim bilirkişi tutup orjinal dedirterek işin üstünü kapatmıştı.

http://www.diken.com.tr/bimden-urunler-sahte-diye-ihtarname-ceken-applea-bilirkisi-urunler-orijinal-dedi/

Bilirkişi, ürünü üreten firmadan daha iyi biliyor. Komik. :)

Senin soruna gelecek olursak Apple'ın sitesinden seri numarasıyla sorgulat çıkan ekranın ekran görüntüsünü alıp durumu güzelce özetle e-devlet üstünden tüketici hakem heyetine başvurup fatura tutarının iadesini iste.

mkyb tarafından 28/Oca/20 14:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Servise gittiğimde isterseniz ücret iadesi yapalım 6 ay olmamış hakkınız var dedi ama ben istemedim.. 849 liraya almıştım o paraya aynısını alamam diye düşündüm kutusunu değişirin demiştim.. diyelim ki parayı aldım yeni kulaklık aldım ama şarj kutusu yine bozulacak kutudalarda bir sorun var ve bu sorunun neyden kaynaklandığını ben biliyorum Apple bunu çözmediği sürece sürekli aynı sorunu yaşayacağım ne yapmam gerekiyor kararsız kaldım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Servise gittiğimde isterseniz ücret iadesi yapalım 6 ay olmamış hakkınız var dedi ama ben istemedim.. 849 liraya almıştım o paraya aynısını alamam diye düşündüm kutusunu değişirin demiştim.. diyelim ki parayı aldım yeni kulaklık aldım ama şarj kutusu yine bozulacak kutudalarda bir sorun var ve bu sorunun neyden kaynaklandığını ben biliyorum Apple bunu çözmediği sürece sürekli aynı sorunu yaşayacağım ne yapmam gerekiyor kararsız kaldım 

Tüm Apple Airpods2  kullanıcıları arasında yalnızca sende mi yaşanıyor bu problem?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

benim gözümde bim ne müşterisine nede çalışanına değer vermeyen bir firma

yazar kasa çıkışlarındaki bölüm 10 cm  müşteri ziktir olup gitsin diye yapılmış 

çalışanları üstü başı pis + yorgun + suratsız 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

genelleme yapmak doğru olmaz. bulunduğum bölgedeki bim çalışanları gayet ilgili ve güler yüzlüler.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

genelleme yapmak doğru olmaz. bulunduğum bölgedeki bim çalışanları gayet ilgili ve güler yüzlüler.

iddaa ediyorum

elleri o kadar piski 

sağlık bakanlığı o şartlarda çalışmalarına izin vermez .  

ADAMLAR AĞIR ŞARTLARDA ÇALIŞTIĞI İÇİN   

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Tüm Apple Airpods2  kullanıcıları arasında yalnızca sende mi yaşanıyor bu problem?

Bir kaç kişi daha yaşıyor bildiğim. Servise gittiğimde kronik sorun herkeste oluyor bu kutular sorunlu demişti

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

merdiven altı yerlere içi zehirli kimyasal dolu ürünleri ürettirip halka ucuz diye satan yeşil sermayeli bir firmadan ne bekleyebilirsin ki?

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim kasiyer memnuniyetim bu şekilde

Şok market müşteriyle laubali,çokomilk alsana abü

Kipa canını al poşetini alma

Özdilek müşteriye laf sokma meraklısı 

Pehlivaoğlu yalancıktan kibar

Migros bildiğin mahkeme duvarı

BİM best of best müşteri memnuniyeti için canını verir öyle şeker insanlar

en kötü-berbat ötesi kasiyerler Özdilek'te,kaç kere sorun yaşadığımın haddi hesabı yok...Şikayette etmem gariban kasiyerdir diye :) Her gittiğimizde Öyle sineye çekiyoruz işte...

Janitschar tarafından 28/Oca/20 15:57 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

benim kasiyer memnuniyetim bu şekilde

Şok market müşteriyle laubali,çokomilk alsana abü

Kipa canını al poşetini alma

Özdilek müşteriye laf sokma meraklısı 

Pehlivaoğlu yalancıktan kibar

Migros bildiğin mahkeme duvarı

BİM best of best müşteri memnuniyeti için canını verir öyle şeker insanlar

en kötü-berbat ötesi kasiyerler Özdilek'te,kaç kere sorun yaşadığımın haddi hesabı yok...Şikayette etmem gariban kasiyerdir diye :) Her gittiğimizde Öyle sineye çekiyoruz işte...

Migros 'da gülümsemeyeni isten atarlar o derece derim sana. En memnun kaldigim personel Migros ta.

Bim de gülümseyenine tek tük denk gelmisligim var ama Migros nere Bim nere.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 3511 Toplam Mesaj: 26
apple apple ürün kullanılmış arıza bim airpods