BIM Soygunu : Komedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı

20 lik bot ulan bunlar birinin adı Eugene birinin adı Bob ehhashasha

banlayın şunları hacı bunları mı bekleyeceğiz amk :d asdasd 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

:) çaldın çaldın , asıl kasayı çal.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek

• planetcaravan
      planetcaravan02 Kasım 2014 - 19:41oyunda yapay zeka çok düşük. dükkan soyuluyo bir şey olmamış gibi davranıyor npc'ler. doğru düzgün bi harita yok. hangi kapıdan gireceğini kestiremiyorsun. kötü bi oyun olmuş.[ispiyonla]

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam yeni konu açmayayım dedim allah aşkına bu nedir ya :)

http://www.59saniye.com/yanlis-zamanda-erekte-olmak/

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

waypoint on noclip  açık kalmış 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

@zalimadam bende diyordum ki her verdiğim para için neden arkaya gidiyor bu kasiyer?

anladım şimdi. öyleyse arkayı soyacağız anlaşıldı :)))

kasayı bırakıp gidiyor her seferinde müşterisine güvenen firma diye takdir bile etmiştim :)))

holywood filmlerine bakın

italyan işi,

oceans' 11

banka işi.....

ve türkish bim soygunu

arkadaki kasayı soymak çok zor bir iş. ancak kasayı alıp götüreceksin başka yerde patlatacaksın. yoksa kasayı açmak için çok vakit kaybedersin.

o kadasa 2 kilit birde elektronik şifre var.

kilidin biri MS de duruyor diğeri de GT de duruyor. bunların vardiyaları hep farklı oluyor .

şifre isde sadece MS de oluyor. ms arada bir uğrayıp şifreli kasayı açıp GT nin paraları kasaya koymasını bekliyor ve tekrar gidiyor.

MS lerde çok sorumluluk var bu yüzden maaşları yüksektir.

yani bir şeklide kasa olayına ayar vermişler ve gidip oradakilerin kafasına silah dayasan 2 anahtar ile elektronik şifreyi öğrenene kadar akşam olur :D

ama bu bimde sorun yokmuş. 3 gün içeride maske ile dolaşsan kimse ne yapıyorsun demez :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ulan memleketim demeye ağlayım mı güleyim mi utanayım mı gururlanayım mı bilemedim. Resmen kahkaha attım videoya D:

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı

hocam yeni konu açmayayım dedim allah aşkına bu nedir ya :)

ASDFGHJ bu ney lannnn ahaha 

çok kötü lan mkk ASDFGHJKLŞ

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Evi Adana'ya taşıcam bir an evvel a.q.

Hayattan zevk almayı biliyor adamlar, gayet eğlenceli ve neşeli tipler var :)

Adamlar her gün maske takıp geliyor sanki, kimse s..lemiyor.

İçerideki müşteriler hırsızı göre göre abi bir geçebilir miyim modunda dışarı çıkıyor, motorlu dayı şapkasız çıkmam abi der gibi motorsuz bir yere gitmem kafama sıkma ihtimaliniz de olsa motoru alayım öyle giderim diyor, hırsız arkasına geliyor hırsız da da motorcu abide de hiç bir tepki yok. 

Hırsızlara biri "yak bi samsun benden olsun" dese hırsızlar sevinip hiçbir şey almadan çıkacak sanırım.

İçerideki çift ayrı bir güzel, dünyanın en mutlu insanları, başkalarının kendilerini etkilemesine izin vermiyor ve gayet özgürler kendi dünyalarında.

Hırsızın yanlış kapıya yönelmesi ötekinin de arkasına gelmesi ve içerideki dengesiz hareketleri ve amatörlükleri ayrı bir güzel.

O ara köşeden dönen yukarı açılır(açılmış) kapısıyla fiat doblo bu geceye yakışır finali yapıyor.

Monotonluktan sıkılanlar için 1 numara şehir.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

@zalimadam bende diyordum ki her verdiğim para için neden arkaya gidiyor bu kasiyer?

anladım şimdi. öyleyse arkayı soyacağız anlaşıldı :)))

kasayı bırakıp gidiyor her seferinde müşterisine güvenen firma diye takdir bile etmiştim :)))

holywood filmlerine bakın

italyan işi,

oceans' 11

banka işi.....

ve türkish bim soygunu

arkadaki kasayı soymak çok zor bir iş. ancak kasayı alıp götüreceksin başka yerde patlatacaksın. yoksa kasayı açmak için çok vakit kaybedersin.

o kadasa 2 kilit birde elektronik şifre var.

kilidin biri MS de duruyor diğeri de GT de duruyor. bunların vardiyaları hep farklı oluyor .

şifre isde sadece MS de oluyor. ms arada bir uğrayıp şifreli kasayı açıp GT nin paraları kasaya koymasını bekliyor ve tekrar gidiyor.

MS lerde çok sorumluluk var bu yüzden maaşları yüksektir.

yani bir şeklide kasa olayına ayar vermişler ve gidip oradakilerin kafasına silah dayasan 2 anahtar ile elektronik şifreyi öğrenene kadar akşam olur :D

ama bu bimde sorun yokmuş. 3 gün içeride maske ile dolaşsan kimse ne yapıyorsun demez :D

Hocam sen kimin adına çalışıyorsun itiraf et :)

Dikkat et aramızda Adanalılar falan olabilir :P Arayanlar için baya sağlam istihbarat raporu veriyorsun...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 6168 Toplam Mesaj: 41