Bimcell Yeni Hat 20 ₺

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

0551 ile Başlıyor. 1 lira ile Açılıyor. 19 liraya gelmiş oluyor. Paketsiz konuşma her yöne 10 Kuruş. Geliyorum de kapat 1 Kuruş. Telefonu telsiz niyetine kullanıyorsanız Şahane. 

Giderken Yanınızda kimlik fotokopi götürün onlar çekmiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

çekim konusunda çok berbat bana denk geldi bikere o hat bidaha kullanmadım

Bozamaz Aramızı Yarasa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Türk Telekom alt yapısını kullanıyor...Eskinin avea sı

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hesaba vurduğunda aveadan pahallı. zaten aveadan alıp üstüne birşeyler koyup öyle satıyorlar.

onun yerine aveadan 20 liralık bir paket yaptırıp kullanın.

zaten bimcell ile e devlet gibi yerlere kayıt olamazsınız. birsürü sıkıntı yaşayan var bu konuda

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

Türk Telekom alt yapısını kullanıyor...Eskinin avea sı

Türk Telekom alt yapısını Türk Telekom'dan aldığı kadar kullanıyor. Yani avea nın çektiği yerde bimcell çekmeyebilir ;)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hesaba vurduğunda aveadan pahallı. zaten aveadan alıp üstüne birşeyler koyup öyle satıyorlar.

zaten bimcell ile e devlet gibi yerlere kayıt olamazsınız. birsürü sıkıntı yaşayan var bu konuda

Zalımsınnnn.pahalılık konusunda aveadan bi tık daha ucuz tarifeleri var (pttcell için de geçerli)

amma velakin dediğin gbii online sistem kullanacaksan başına acayip şeyler gelebiliyor.

operatörün lisetede olmuyor çoğu yerde zaten, ha avea seçiveririm dersin ama o da yemi,yo çoğu zaman :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

3,5 senedir kullanıyorum. Paketmiş, tarifeymiş karışmak istemeyip az konuşanlar için gerçekten çok ideal. Her yöne 1dk = 10 kuruş.

He yok illa paket isterim derseniz çok hesaplı paketleri de var. Şehir ve ilçe merkezinde oturanlar için çekim konusunda sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Ben arada sırada köye bayıra bile gittiğimde çekim konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende pttcell kullanıyorum hiç öyle çekmemezlik felan yok. Otomatik fatura ödemesinde de Türk telekom mobil gözüküyor. 3.5 senedir hiç bir sıkıntı yaşamadım. 500dk her yöne 2000dk pttcell 250mb +128kbps hız düşüşü internet. İşimi görüyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

En son 49 Tl idi. Tüm bimlerde böyleyse gidip alayım 2-3 hat

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

Uzun konuşan adamsan tabiki diğerleriyle aynı olur hocam. Dediğim gibi telefonu telsiz niyetine 2 kelime edip kapadanlar için güzel bi hizmet.

@cache

15 lirayada satan market var. Bölgesine göre değişiyor :

mkyb tarafından 05/May/16 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

@mkyb eyvallah hocam sağol bi bakayım :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 2798 Toplam Mesaj: 14
bimcell