folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder BİM'e 20'' Lcd Monitör Geliyor...Monitör Karşılaştırma...

BİM'e 20'' Lcd Monitör Geliyor...Monitör Karşılaştırma...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Bugün otobüsle eve gelirken camdan ilanını gördüm;lcd gözüme büyük göründü,eve geldim baktım hemen netten.Özellikleri şöyle ağalar nasıl iyimidir fiyata göre yoksa buna göre alttaki Fujitsu led daha mı iyidir?

Acer G205HVB 20" 5ms Wide Screen LCD Monitör (Oyun Serisi) BIM'de 199 tl

Monitörün özelliklerini alttaki HepsiBurada'nın linkinde bulabilirsiniz arkadaşlar...

Acer G205HVB 20" 5ms Wide Screen LCD Monitör (Oyun Serisi) H.Burda'da 232,48 TL

Bu monitör mü daha iyi yoksa alttaki 20 '' Fujitsu mu daha iyi Neden sonuç ilişkisi içinde yorumlarınızı alalım bakalım ağalar...

Siz alsanız hangisini alırdınız,Ne zamandır evdeki 17'' crt casperı değiştirmek istiyordum Bu fujitsu yu görmüştüm geçenlerde onda karar kılmıştım ama almadan bi de size sorayım dedim .....

Bi de bu her iki monitör de  ekran açısını ayarlaya biliyormuyuz yani izlerken sıkıntı çıkarır mı?

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Hepsiburada.comdan alışveriş yapılmaz bim artık daha güvenli.

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı valla beim de ondan kuşkum vardı daha bir kere alışveriş yaptım bi elektrikli süpürge almıştım tekeri kırık geldi o gün bugündür tereddütlüyüm zaten görmeden alışverişe ...Böyle kırık,çatlak,patlak durumları için yapılabilecek bi durum varmı  acaba başına gelen var mı ?

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Tüh grafik tablet almasydım bunu alırdım

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:
    Tüh grafik tablet almasydım bunu alırdım

tablet nasıl çıktı bi yamuğu var mı işlemcisi,ramı nasıl hızlı mı kardeşim?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

monitör tv samsung

veri giriş logitech

yazıcı hp den başka marka kullanmıyom :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

Pessimistic bunu yazdı:

Hacı valla beim de ondan kuşkum vardı daha bir kere alışveriş yaptım bi elektrikli süpürge almıştım tekeri kırık geldi o gün bugündür tereddütlüyüm zaten görmeden alışverişe ...Böyle kırık,çatlak,patlak durumları için yapılabilecek bi durum varmı  acaba başına gelen var mı ?

Çook elime ulaşmayan ürün bile oldu :) Yapılabilecek tek durum soğuk su. Arıyorum telefona cevap vermiyolar ürün kargoda görünüyor falan filan :) 1 lira minibüs parası verip bim'e giderim daha iyi :D

@Itcelik hocanın bahsettiği normal tablet değil kalemli usb giriş aygıtı olan grafik tablet @kabadayi09 hocam.

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Pessimistic bunu yazdı:

kabadayi09 bunu yazdı:

Pessimistic bunu yazdı:

Çook elime ulaşmayan ürün bile oldu :) Yapılabilecek tek durum soğuk su. Arıyorum telefona cevap vermiyolar ürün kargoda görünüyor falan filan :) 1 lira minibüs parası verip bim'e giderim daha iyi :D

@Itcelik hocanın bahsettiği normal tablet değil kalemli usb giriş aygıtı olan grafik tablet @kabadayi09 hocam.

tamam hocam..ben normal teblet sanmıştım..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

monitör tv samsung

veri giriş logitech

yazıcı hp den başka marka kullanmıyom :D

Hocam bende senin gibi monitör de samsung diyordum baktım samsungun modellerine çoğunda dahili speaker yok ve olanları da fiyatı yüksek..Bu BIMe gelecek olan acerın da dahili speakerı yok ben ses sistemi olarak zaten 5+1 kullanıyorum bu çok sorun teşkil eder mi dahili speakerının olmaması?

ACER marla monitör alınır mı kullanan ve sorun yaşayan var mı hepsiburdanın yorumlarını okuyorum adamlar her ürünün altına olumlu yorum atmış hiçbi üründe de olumsuz yorum olmaz mı kendilerimi yazıyorlar  ne yapıyorlar belli değiller.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bimden bişi mi alınır allah aşkına...

sırf ucuz diye birbirini yiyenler, sırada saatlerce bekleyenler,

marketi cartı curtu olup aynı üründen 20-30 tane alıp kimseye bırakmayanlar....

giderim başka yerden alırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Daft bunu yazdı:

bimden bişi mi alınır allah aşkına...

sırf ucuz diye birbirini yiyenler, sırada saatlerce bekleyenler,

marketi cartı curtu olup aynı üründen 20-30 tane alıp kimseye bırakmayanlar....

giderim başka yerden alırım.

hacı dediğin gibi izdiham oluyo olmuyor değil ama alınabilecek değecek bişeyse ben o izdihama girmeye razıyım benim için sorun olmaz dükkanın yanında zaten sabah 8.30 da gittin mi pek fazla insan olmuyo bizim orda önemli olan özellikleri nasıl monitör talaş mı fiyata göre uygun mu o önemli benim için...

Toplam Hit: 3589 Toplam Mesaj: 18