folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bimeks Franchise Sistemi Getirisi Nasıl Olur Sizce?

Bimeks Franchise Sistemi Getirisi Nasıl Olur Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bakıyorum da tüm teknolojı mağazaları kopuyor , ucuyor , gidiyor :)

Başlıcaları zaten Vatan Bilgisayar , Bimeks , Gold , Teknosa , Vss ...

Adam gibi olanlar  elın parmak sayısını gecmez :)

Bimeks te Franchisesistemıne gecmıs ve gözume ilişti şöyle bir konu , yaa Vatan bakkal dukkanı gıbı acmaya basladı ve iş yapıyor :)

Mesela İzmir de bakıyorum adam gibi Bimeks yok ve 500.000 - 750.000 TL tutarlardan bahsedıyorlar hersey dahıl ...

Bu meblağlarla BİMEKS bayısı olunabılır mı ya?

Tahmini Yatırım Tutarı

Her ne kadar yatırım tutarı mağazanın büyüklüğü ve yerine bağlı ise de, 250 m2 büyüklüğünde bir mağaza için, marka bedeli, inşaat, dekorasyon, açılış masrafları, ilk mal bedeli gibi kalemler için her şey dahil 500.000TL ile 700.000TL arasında bir yatırım gerekebilir. Sadece bir fikir vermesi açısından,düşündüğünüz büyüklükle bu miktarı oranlayabilirsiniz.

Konuyla ilgilnen müridler varsa tam bu lınkten inceleyebılırler ... Mesela ben ılgılenıyorum ama PARA yok :D BORÇ çok :(

http://www.bimeks.com.tr/franchise/

Burada da bıraz bahsedıyor konudan :)

http://morfikirler.com/yazi/bimeks-bayilik-sartlari

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Siktirsinler ordan. 500.000 e 750.000 e kendim marka olurum bimek de marka mı amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradex
    Cradex's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

franchise de mantık marka değerini milletin götüne sokarak satmaktır.bimekse 750 bin vereceğime 3 tane dominos açarım.

teknosa vatan ortalığı süpürdü bunlarda mikecek adam arıyor

Stanford University
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Siktirsinler ordan. 500.000 e 750.000 e kendim marka olurum bimek de marka mı amk.

750 bine bimeks in "b" si kadar marka olamazsın kanımca, ama başka alanlarda bu parayla daha sağlam işlere girişilebilir. insanlar çok sığ düşünüyo, hala yurtdışında olup tr de olmayan tonla site formatı var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

evet bimeks iş yapar ama

500,000 tl ile 750,000 tl bağlıyacağına

kendi işini kurabilirsin mesela gıda üzerine 10 dükkan açabilirsin çiğ köfte , dondurma , bardak mısır , deli gibi para bırakan işler bunlar

taxi plakası kaç para izmirde 2 tane alabiliyorsan al ver kiraya gitsin.

ölü gömücülük yap ev arsa alıp sat 100,000 tl lik arsayı peşin 75,000-80,000 ver 100,000-110,000 sat

yani o parayla daha rahat daha stressiz işler yapılabilir

istikbal bayii aynı binada perdeci aynı binada porselen ev eşyası bu kombinasyonda çok tutar .

NOT: pendik neomarinde bimeks var bak ne zaman gittiysem bu güne kadar kasada her zaman sıra bekledim buda var adamlar marka ve marka her zaman satar .

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam bu vatan computer , teknosa , bimeks , domino's , kfc , burgerking , mcdonals bayisi olduk diyelim , güzel para kazanırmıyız ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenkooock
    kenkooock's avatar
    Dişi
    RETRET bunu yazdı

yani

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hocam ben o paraya gider istanbulda bi yere burger king açarım amk :|

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Git o paraya kendine süper market aç uygun fiyattan ver ürünleri para basarsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Walla bı ara arastırmıstım aslında DOMINOS ta guzel iş yapar ve bayılıge frencıngıng olayına 350.000 TL falan ıstıyordu :)

Tam ızmır karabaglarda yok dıye dusunuyordum :) Aradım sordum falan :)

Amk gitti 1 ay sonra acıldı :D 10 Motor kütür kütür iş yapıyolar DELIRCEM :D

İmza YOK !!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

hocam ben o paraya gider istanbulda bi yere burger king açarım amk :|

Hocam burger 500.000$ cıktan başlıyor ayriyetten bunun çocuk alanı cart curt davası var. :) 

BUYUR

Toplam Hit: 3556 Toplam Mesaj: 24