folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder BİM’İn Sattığı İphone Aksesuarları Sahte Çıktı!

BİM’İn Sattığı İphone Aksesuarları Sahte Çıktı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ülkemizde oldukça sevilen market zincirlerinden BİM, belirli dönemlerde sattığı akıllı telefonlar ile büyük ilgi görüyor. Özellikle geçtiğimiz aylarda iphone aksesuarları Apple’dan çok daha ucuza satılınca büyük beğeni toplamıştı.

Ancak, lisanslı olduğu belirtilerek satılan bu aksesuarların aslında sahte olduğu iddia ediliyor. Apple’ın Türkiye’de bulunan avukatlarının Beyoğlu 34. Noterliği aracılığıyla 7 Mayıs tarihinde BİM’e bir ihtarname gönderdiği belirtiliyor.

Gönderilen ihtarnamede Apple’ın yaptığı incelemeler sonucunda mağazalarda satılan ürünlerin Apple tarafından üretilmediği, taklit ürün olduklarının tespit edildiği belirtildi. Ayrıca, bu ürünlerin satışına derhal son verilmesini isteyen Apple’ın ürünlerin temin edildiği yerin bildirimlesini istediği belirtiliyor.

Basındaki iddialara göre Apple’ın, taklit ürünlerin derhal imha edilerek teslim edilmesini istediği vurgulanıyor. BİM’in orijinal olmayan ürünlerin satışına son verdiğini ve bundan satmayacağını yazılı olarak Apple’a bildirilmesi talep edildi.

Apple sahte aksesuarların kullanımının tehlikeli olduğunu özellikle uyarırken, BİM’den henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi.

https://shiftdelete.net/bim-sattigi-iphone-aksesuarlari-sahte-cikti

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

İnş sahtedir helal olsun BİM'e iyi çakmış. Mağazalarda gelip binde 40 ₺ sizde niye 99₺ diyip artislik yapanlar vardı anlatıyoruz bize bile bu fiyattan gelmiyo diye insanlar inanmayıp siz aşırı fark koyuyosunu diyip kızıyolardı iyi oldu onlara

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Baseus kumaş kablo aldım taş gibi yıllardır. Araba bağlayıp çekersin o derece. Apple’ın aksesuarları aşırı dandik. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

orjinalinden sağlamdır.

iphone 6 dan beri iphone kullanıyorum taş gibi philips in kablo ve adaptörünü kullanıyorum.

bakıyorum orjinal apple aksesuar alanlara 3 ayda bi koptuğu için yeniden alıyor

çakma kabloda olsa lisanslıda olsa apple dan iyidir amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Anker adaptör blitzwolf kablo tek geçerim :D ama biraz tuzlu anker adaptörler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir kaç yıl önce starwars oyuncakları almıştım bimden... Hâla  duruyorlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Helal olsun bime, amerikaya en iyi boykotu onlar yapmış haha

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

Anker adaptör blitzwolf kablo tek geçerim :D ama biraz tuzlu anker adaptörler

blitzwolf adaptör var bende 3 amperlik 

2 telefondur onu kullanıyorum daş gibi:)

orjinaller yatıyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

bım iphone 6 satışını iptal etmişti. bu yüzden olabilir...

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Ben zaten aksesuar satışını duyduğumda kesin sahtedir demiştim. Şaşırmadım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 5206 Toplam Mesaj: 22
iphone iphone sahte çakma bim