folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Binance - Mobox Oyun - Ücretsiz NFT

Binance - Mobox Oyun - Ücretsiz NFT

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

Bunu aldık şimdi nooldu ;)

Zengin oldunuz

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

Bunu aldık şimdi nooldu ;)

Zengin oldunuz

Kafası dahil mi olduk hariç mi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Sevgili mürdiler, telefondan girdik buraya ama tarayıcı üzerinden kayıt olmak gerekiyor oyunu oynamak için. Kayıtta olduk.
    Peki telefondakiyle tarayıcıdakini birbirine bağlayabiliyor muyuz? Yanlış bişi yapmadık umarım :)

Şunun bi cevabı var mı hocalar? :)

Benim bildiğim sadece BinanceTR ile Binance Global'i birbirine bağlayabiliyorsun hocam. 2 Binance Global hesabını bağlama yok diye biliyorum hocam. Birinden devam etmen daha sağlıklı olacaktır.

İlk olarak binance üzerinden ticket aldım. Daha sonra oyunu oynamak için tarayıcıdan giriş yaptım. İlk giriş yaptığım binance hesabımla giriş yapma gibi bir seçenek yok. O yüzden mail adresim üzerinden yeni bir hesap açtım. 

İki hesap birbirinden farklı. Binance ile devam edemiyor muyum ben tarayıcıdan açtığım oyuna? :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Uygulamadan aldık bu ticketları. 60 civarında da ticket kazandım reflerle. Şimdi nolacak ? Ne yapmamız gerek?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı
    ayd bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

Sevgili mürdiler, telefondan girdik buraya ama tarayıcı üzerinden kayıt olmak gerekiyor oyunu oynamak için. Kayıtta olduk.
    Peki telefondakiyle tarayıcıdakini birbirine bağlayabiliyor muyuz? Yanlış bişi yapmadık umarım :)

Şunun bi cevabı var mı hocalar? :)

Benim bildiğim sadece BinanceTR ile Binance Global'i birbirine bağlayabiliyorsun hocam. 2 Binance Global hesabını bağlama yok diye biliyorum hocam. Birinden devam etmen daha sağlıklı olacaktır.

İlk olarak binance üzerinden ticket aldım. Daha sonra oyunu oynamak için tarayıcıdan giriş yaptım. İlk giriş yaptığım binance hesabımla giriş yapma gibi bir seçenek yok. O yüzden mail adresim üzerinden yeni bir hesap açtım. 

İki hesap birbirinden farklı. Binance ile devam edemiyor muyum ben tarayıcıdan açtığım oyuna? :)

Aynen ben de şaşırdım o duruma 😂

Türk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Askiya aldilar gibi bi haber vardi bugun son durum nedir ? Bu verdigi ticketlari nerede kullanacaz tam anlayan oldu mu ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rave
    rave's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Askiya aldilar gibi bi haber vardi bugun son durum nedir ? Bu verdigi ticketlari nerede kullanacaz tam anlayan oldu mu ?

Hala askıda. Yoğunluktan dolayı bazı sorunlar oldu askıya aldık diyorlar. Ne kadar doğrudur nedir orasını bilmiyorum.

Bu verdiği biletler sizi kutu kazanmak için çekilişe sokuyor. Sınırlı sayıda kutu var ve ne kadar biletiniz varsa o kadar fazla şansınız var. Ama bir kişi sadece bir tane kutu kazanabiliyor.
    Eğer kazanırsanız bu kutuyu ister satabiliyorsunuz ister açabiliyorsunuz. İçinden de hash değerleri olan, oyun içinde para kazanmamızı sağlayan hayvancıklar çıkıyor. 

İlk gördüğümde güzel gözüküyordu fakat biraz daha inceledikçe buram buram bok kokusu yükseliyor hayrolsun inşallah.

>wanting it to be easy -47440506
Toplam Hit: 5618 Toplam Mesaj: 68
mobox nft binance