folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bios"A Şifre Koyan Zihniyeti?

Bios"A Şifre Koyan Zihniyeti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

hocam sytemi, cd degilde flash bellekten atmayi dene daha hizli okur belki atlar bir tusa bas yazisi cikar muhtemelen bu adam Bir defa daha format atirmis ve uyanik formatci tekrar kendisine gelsin die koydugu bir sifre nerde atirmisa ona sorsun sifresini alirsin ne mal adamlar var hocam tam olarak bilmiyorum bir yerde okumustum sanki ine deligi kadar bir yerden ine yardimiyla bios sifirlama vardi yanlis hatirlamiyorsam

Beleş wireless kahramanı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

adama bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam sytemi, cd degilde flash bellekten atmayi dene daha hizli okur belki atlar bir tusa bas yazisi cikar muhtemelen bu adam Bir defa daha format atirmis ve uyanik formatci tekrar kendisine gelsin die koydugu bir sifre nerde atirmisa ona sorsun sifresini alirsin ne mal adamlar var hocam tam olarak bilmiyorum bir yerde okumustum sanki ine deligi kadar bir yerden ine yardimiyla bios sifirlama vardi yanlis hatirlamiyorsam

flash belleğide biostan ayarlaması gerekmiyormu ilk açılış için.

........................................
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek

pc açılıyorsa şöyle bir şey olabilirmi.bilgisayar açıkken biosu güncellesen şifrede gidermi acaba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

http://www.lafmacun.org/bak/bios+sifresi+kirmak

burdaki çözümleri bi dene

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

adama bunu yazdı:

flash belleğide biostan ayarlaması gerekmiyormu ilk açılış için.

Hacı bende Bu yüzden flashtan At dedım direk atlar flashdan okur dedim cd görmüyorsa ilk siraya flash görür mantıgı

Beleş wireless kahramanı.
Toplam Hit: 3648 Toplam Mesaj: 26