folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bir Android Uygulamadaki Yazıları Worde Aktarma....

Bir Android Uygulamadaki Yazıları Worde Aktarma....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Telefonda yüklü bir kitap uygulaması var, onun içerisindeki notları yazıları başlıklar/içerik halinde word belgesine dökmek istiyorum... En kolay nasıl yapabilirim....

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Localde tutuyorsa sqlite kullanıyor olabilir onu açıp veriyi okuyabilirsin belki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam onu nasıl anlayacağım veya yapacağım :) Daha basit anlatırsan (aptala anlatır gibi hocam) mutlu olurum :)

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Uygulama ismini linkini falan ver bari de anlayanlar bakabilsin

Bi şarkı arıyorum çok güzeldi neydi o gibi bişey olmuş :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

telefonda kopyalamak istediğin yerin üstüne basılı tut sonra nereyi kopyalayacağını seçiyorsun zaten seçtikten sonra genelde sağ üstte kopyalamayı andıran simge oluyor ona dokun ve not alma programı yükle ben; "colornote" diye programı kullanıyorum programın esprisi şunlar: adı gibi her aldığın notun arka plan rengini sen seçebiliyon, kaydetmek için özel bişey yapmıyon geri düğmesine dokununca otomatik kaydediyor,  senkronizasyon ayarı var ben ilk yüklediğim zamanlar yapmıştım gmail hesabımı kaydetmiştim programdan çıkar çıkmaz saniyeler içinde senkronizasyon yapıyor bu sayede telefonu formatlasam dahi; şimdiye kadar en az 3 kez formatlamışımdır (: ve telefonumu değiştirdim annemin telefonunu aldım ama hala 2014 yılında aldığım notlarımı görebiliyorum. böyle böyle herşeyini colornote programına kopyala hem bu programda dursun hemde hepsini yine kopyala telefona kayıt ettiğin mail adresinden ikinci mail adresine mail olarak at bilgisayardan mailinden alırsın. bundan sonra bilgisayarda word belgesine dökersin (;

kolay gele (;

ajan1111 tarafından 25/Oca/20 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@Ajan1111, Yüklü Uygulama, içeriğindeki veriyi okumaya-Kopyalamaya izin vermiyor olabilir. 

-0-

bu da benim önerim.  yerse ^^`

Android sürümü'ne göre değişir mi bilmiyorum ama; Astro dosya yöneticisi vasıtasıyla, yüklü uygulamayı ".Apk" uzantılı olarak dahili hafıza kartına yedek`leyebiliyorsun. 

TotalCommander vasıtasıyla da bu Uygulamanın yedek "*.Apk" dosyası üzerinde, zip'li dosyayı açar gibi, dosya-klasör yapısını görebiliyorsun( yada görebiliyorum). 

Şayet aradığın metin dosyası içindeyse dosyayı unzip yapabilirsin, veya dosya okunabilir metin dosyası ise herhangi bir Metin düzenleyicisi vasıtasıyla ilgili metni kopi/paste yapabilirsin, veya Foto ise yine ilgili dosyayı içinden unzip edip OCR yapabilirsin. 

gibi. 

RitmFarbRacourci tarafından 26/Oca/20 01:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

dostum her uygulamadan metin kopyalayamazsın haaa kopyalamanın başka yolu yok mu dersen var elbette universal copy indir kur her uygulamadan istediğin metni kopyala.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

@21li hocam tam olarak bunu arıyordum. Çok makbule geçti, çok çok teşekkürler :)

Toplam Hit: 754 Toplam Mesaj: 8
andorid uygulama worde aktar