folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Bir Arkadaşım İçin Kefillik Davetiyesi Arıyorum.

Bir Arkadaşım İçin Kefillik Davetiyesi Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Bizden istemene gerek yok.Arkadaşına söyle destek@tahribat.com a mail atsın.rene kefil olur

ben buraya üye olurken ne dil döktüm desteğe 2 senedir takip ediyordum siteyi ama nuh denildi peygamber denmedi bende allem ettim kallem ettim derin araştırmalarla üye olabildim..yani destek kısmından olmuyor hocam

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Bizden istemene gerek yok.Arkadaşına söyle destek@tahribat.com a mail atsın.rene kefil olur

ben buraya üye olurken ne dil döktüm desteğe 2 senedir takip ediyordum siteyi ama nuh denildi peygamber denmedi bende allem ettim kallem ettim derin araştırmalarla üye olabildim..yani destek kısmından olmuyor hocam

Hacı zamanla görürsün bi çok üyeye yönetim kadrosu kefil olmuş he senin gibi olmadıklarıda çoktur ama onları kendileri bilir.

Bu arada davetiye çalışmıyo diye biliyorum yapıldı mı arıza?

Edit: Şimdi baktımda senin kefilinin kefili rene.

MiqRoP tarafından 15/Ara/12 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Kefil olurum ama en ufak dangalak bir hareketinde belirtirim,benim yerime seni banlarlar.

okadar dangalak varken arada kaynar bence :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

sorun olmaz maili at kefil olurum hocam.

Metalurjist.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

Kefil olurum ama en ufak dangalak bir hareketinde belirtirim,benim yerime seni banlarlar.

okadar dangalak varken arada kaynar bence :))

Sende haklısın hocam :)

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

Hacı zamanla görürsün bi çok üyeye yönetim kadrosu kefil olmuş he senin gibi olmadıklarıda çoktur ama onları kendileri bilir.

valla ben tanıdıktırlar diye düşünüyordum.. turktorrent konularını araddım ordan en son aktif olan kişiyi buldum (yani adigestorm) iletişime geçtim ancak öyle üye oldum.. epey zor oldu buraya katılabilmem ama değdi tahribat başka ..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    tosun bunu yazdı

valla ben tanıdıktırlar diye düşünüyordum.. turktorrent konularını araddım ordan en son aktif olan kişiyi buldum (yani adigestorm) iletişime geçtim ancak öyle üye oldum.. epey zor oldu buraya katılabilmem ama değdi tahribat başka ..

Hacı çoğunun profilde mail yazıo birini gözüne kestirseydin mail atsaydın çok uğraşmışsın harbi.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
Toplam Hit: 2144 Toplam Mesaj: 18