folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Bir Ayrilik Haberi De Benden Cok Sevdigim Kisi İle Ayrildik

Bir Ayrilik Haberi De Benden Cok Sevdigim Kisi İle Ayrildik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    Aslinda boyle seyleri sanal ortamda yazmayi pek sevmem ama yazarsam belki bi nebzede olsa uzuntum azalir diye yazmaya karar verdim.Yani ne desem bos inanin omrumde ilk kez belki birini sevdim ve bu kadar cok sevdim onu sevdigim gibi omrumde kimseyi sevmedim.Ben sevecegim en ust noktada sevdim yane bu kadar buyuk sevgiydi bu o da sevdi tabi zaten ilk o gostermeseydi sevgisini karsilik vermezdim.Ayrilali 1 ay oldu bir ayrilgin beni bu kadar uzecegi yipratacagi aklimin ucundan bile gecmezdi.Ama oluyormus hayatimda kimse icin aglamadim ama onun icin agladim gecelerce artik gozlerim de yas da kalmadi zaten.Bir daha kimseyi sevebilecegimi de hic sanmiyorum.Hayatimda ki olaylar yetmiyordu bir de bu eklendi.Uzerime kara kara bulutlar coktu sanki bende cokuyorum yavas yavas atlatmaya calisioyorum olmuyor onsuz olmuyor.Kafam beynim durmus vaziyette yemin ediyorum.Oyle durdu ki yemin ediyorum dan sonra ne koyacagimi 2 saat dusundum.Hayat inanin cok acimasiz ikimizi de taniyan ortak arkadaslarimiz bile ayrildimiza sok oldular.Kimse ummuyordu ayrilcamizi o kadar ornek bir cifttik yani ama iste bazen bazi seyler nasip olmuyor.Bundan sonra hayatima nasil devam ederim hic tahmin bile yurutemiyorum.Oss"ye giricem ders calisamaz oldum.Onu hala cok seviyorum.Onu kafamdan cikaramiyorum.Bunlari yazarken bile cok kotu oldum.Ben bole kadere lanet ediyorum...

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Başkasını tak koluna, yürü onun önünde...

Evet bu ipneliğe giriyor ama savaşta mertlik olmaz zaten, kari kismi dengesizdir.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Çok üzüldüm...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovemberRain
    NovemberRain's avatar
    Erkek
    Kedi_Gofreti bunu yazdı:
    -----------------------------

alalala, ilginc kardes sen bakma holymin dedigine
    aslinda seytanca ama ise yarar bi taktik
    tabi sen birakmadiysan kizi =)
    o seni biraktiysa we simdi azcik pismansa kosa kosa gelir ya da tam tersi sana inat birini bulur :)

madem bu kdr uzgunsun, neden barismayi teklif etmiosun kardis ??
    -----------------------------

iLginC zaten bayan.ilginc sıkma canini diyebilirim cunku elimden tek gelen bu olur.hayat devam ediyor nereye kadar agliyacaksin ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    Aklim beynim durdu bazi arkadaslar onun hala beni sevdigini soyluyor ulen dunya"ya dert cekmek icin geldim sanki hep beni bulur hersey geldimi ust uste geliyor olmuyor

Sensiz olmuyor yerin dolmuyor kimsenin eli senin gibi dokunmuyor karlara inat yururum yollarina adini camlara yasdim okunmuyor =(((((

Hayat bu ara pek anlamsiz ve onsuz gittigim her yer karanlik =(((((

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    üzülme ilginç..herşey olacağına varır. her işte bir hayır vardır.

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    ilginc deminden beri düşünüyorum seni rahatlatmak için ne diyebilirim diye ama boş üzülen bir insanın halini bilirim nekadar birkez o acıyı yaşamış olsamda bilirim acı çekmek bazen iuidir en azından ileride olacak başka bir olayda ayakta durmanı sağlar ama şuan yıkılmassan
    bensana bir tavsiye vereyim benim kız kaçırma vukuatımı biliyorsun o kızı dünyalara değiştirmezdim onun için öl deselerem hiçdurmam hemen ölürdüm şuan onsuz olmaya alıştım diyecek olduğum şu sana gerçekten acı verecek biri olmasındansa onu sil birnevi kangeren olmuş kolu düşün ve o kol kesilmesse öleceksin sonunda ben öyle yaptım kurtuldum ondan yok hala seviyorum diyorsan unutamam diyorsan ortak arkadaşlarının dediklerine kulak ver onunla birkez olsun yüz yüze konuş belki eskisi gibi olamzsınız belkide olursunuz tüm herşey senin elinde

sex bir sanattır tecavüz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    çok güzel yazdın katil_tm.sana aynen katılıyorum

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    nilayy???? bunu yazan senmisin???

nası olur ya benim niye haberim yok.

icq dan konuşalım ya.

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    katil_tm ne garip dimi seninle ayni sehirdeyiz birbirimiz iyide taniyoruz ama sen de herkes gibi bu olaylari sanalda ogreniyorsun zaten son 1 aydir herkesten kopmus vaziyetteyim zaman bazen bazi seylere zaman vermek gerek bende onu veriyorum nasipse olur jeru icq"dan anlattim nedenleri oyle iste nabalim dunya dert dunyasi be =(((( onu cok ozluyorum =((((

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    namiktopcu
    namiktopcu's avatar
    Erkek
    Senin geçt,ğin aşamalardan bizler çok geçtik..Arkadasım bu tür şeyleri atlatman için herseyi zamana bırakmak zorundasın..Bir kere Aşık olduysan ve bunun sonu kötüyle bittiyse kavgayla bittiyse zorla güzellik olmaz bunu sende biliyorsun..Bizlerde ilk başlarda pek kabullenmedik ama herseyin bir kuralı var..Yine fazla üzülme zamana bırak..bir bakarsın rayına oturur ok...
Toplam Hit: 4797 Toplam Mesaj: 24