Bir Fikir..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek

Canlar şimdi bakıns Turkojan v.s gibi bir programla serveri yarattıktan sonra herhangi bir *jpg dosyasıyla birleştirirsen ve bunu MSN 'de konuşurken görüntü resmi yaparsan dolayısıyla karşı tarafa yükleneceği için trojanı yemiş olur mu :)

ehuehuehuehe :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek

cxbnzcxzcbnxz sabah sabah komaya soktun beny ya :):):):)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

öldürdün beni :):):)

olmaz kardeş.

Hoop.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Serveri oluşturdun , jpg yanı resimlede birleştirdin  ve .exe dosyası halıne getırdın.Buraya kadar her şeyıo anadımda  msnde konuşurken görüntü resmi de yaptın  nasıl olacak şimdi adama trojan mı bulaşıtaracksın sen bu şekılde

HolyOne ve tahri keyi veren adminlere  seslenıyorum bunun gibi arkadaşları  bize bilerek yolluyorsunuz kesin gerçekten  ya ne düşünce a.q adamın kısı (EDİTLENDİ CLK-J35 TARAFINDAN ) arkadaşım  o şekıl olmaz ancak karşı tarafa msn yolluyacaksın anadın mı beni.Oyle kendi resmin yapmıyacaksin (EDİTLENDİ CLK-J35 TARAFINDAN ).. 

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    geyik bölümüne taşısana sen bunu :DD

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VoLaTiLe
    VoLaTiLe's avatar
    Erkek
    İleti kullanıcının iradesi ile tarafından düzenlenip, silindi.

Wellcome to Digital Hell! I"am Real VoLaTiLe Help!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:

Serveri oluşturdun , jpg yanı resimlede birleştirdin.Buraya kadar her şeyıo anadımda  msnde konuşurken görüntü resmi de yaptın  nasıl olacak şimdi adama trojan mı bulaşıtaracksın sen bu şekılde

HolyOne ve tahri keyi veren adminlere  seslenıyorum bunun gibi arkadaşları  bize bilerek yolluyorsunuz kesin gerçekten  ya ne düşünce a.q adamın kısın gerizekalı arkadaşım  o şekıl olmaz ancak karşı tarafa msn yolluyacaksın anadın mı beni.Oyle kendi resmin yapmıyacaksin budala.. 

a.q lan bi soru sorduk öldürdün lem beni :)
    Sevgili agresif arkadaşım öle trojanmış mrojanmış falan fesman pek kullanmadım ama sadece MSN'le gönderipte tıklaması gerekiyorken Alla Alla dedim yani ben bunu görüntü resmi yapsam yine yükleniyo nasıl olsa diye düşündüm saçma olabilir ama adam gibi cvp yaz..
    Bu arada haklısın HolyOne ve adminler bazen ne mallara üyelik veriyolar dimi katılıyorum sana !

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaratici du$unmu$ ama bilgisi yetmemi$. bu kadar ustune gitmeyin :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    0216
    0216's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

geyik bölümüne taşısana sen bunu :DD

Ulan dallama adam merak edip bi soru sormuş.Bu foruma üye olma amacımız hep aynı değilmi...Bilgilenmek.Çok biliyorsan git kendine site kur şifa dağıt millete daha yararlı olursun.Tamam biraz bilgi eksikliğinden dolayı tuhaf bir soru olmuş ama yaratıcı düşünen bir arkadaş...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    arkadaş tamam iide senin o resim senin bilgisayarındada açılacak  onuda düşün

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 6642 Toplam Mesaj: 26