folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Kız Hakkında Nasıl Bilgi Edinilir Yazılarıma Devam

Bir Kız Hakkında Nasıl Bilgi Edinilir Yazılarıma Devam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Bence bir kişiyle çıkarken sonsuzum olsun demeden önce yapılıcak birşeyde kız hakkında bilgi edinmenizdir.Bu konuda gerek gerçek hayatta gerekse internet üzerinden bir kızı nasıl araştırıcağınızı anlatmaya çalışıcam.Gerçek hayatta yapmanız gereken şey ise örneğin kız öğrenciyse onu arkadaşlarından öğrenebilirsiniz.Tabi bu arkadaşlar yakın arkadaşları olmaması gereklidir.Sonuçta biz ailelerimize bile yalan söylüyorken bir kişi hakkındada çok kolay onu iyi bir kişi diye lanse ettiğimiz gibi çokta güzel karalayadabiliriz.Burda önemli olan konu araştırıcağımız kişinin sadece merhaba merhaba dediği kişileri bulmaktır.Elinizden geliyorsa telefonunu kontrol etmeye çalışın gelen mesajları okumaya çalışın.Tabiki dikkat etmeniz gereken nokta bu kız sizden başka kişilerlede mesajlaşıyor çünkü onunda arkadaşları var.Eğer telefonunda sizden başka mesaj gönderen kişi yoksa bu konuyu takip etmeye çalışın.Sizin yanınızda telefon çalıp çalmadığına veya mesaj gelip gelmediğine dikkat edin.Çok mesajlaştığı kız adıyla kayıtlı olan kişilerin telefon numaralarını almanızda fayda var.İleride bunları gizli numarayla arayıp kızmı erkekmi olup olmadığına bakmanız belkide sizin bu kızla geçirdiğiniz boş geçen saatlerinizi kurtarıcak.Bir diğer konu ise internetten araştırmaktır.Hatta kendinizi kıza bilgisayardan hiç anlamıyorum diye tanıtın :) kızın msn adresi varsa bunu google da aratın.Hangi sitelere üye olup yazı yazdığını görebilirsiniz.Özellikle kızın msn adresini Facebook,Myspace,Netlog,Yonja gibi yerlerde aratın.Bakın bakalım sizden habersiz oluşturduğu bir profil hesabı varmı.Ve en önemliside malesef buna hiçbir türlü karşı koyamayacağınız bir husus var oda sizden habersiz bir mail açıp üyeliklerini buraya alması :) yani şunu anlayın gerçek hayatta belki aldatıp aldatmadığını anlayabilirsiniz ama internetten bir ton şey çevirsede aldatıp aldatmadığını anlayamazsınız.Onun için kızın bilgisayarla özelliklede internetle alakası olmaması sizin için çok iyidir.Bir diğer konu ise gerçekten işe yarayacak bir yöntemdir.Kızın babasının ve annesinin adını öğrenmeye çalışın.Şansınız varsa ev telefonunu çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz tabi telefon rehberinde görünsün diye seçeneği telefonu bağlatırken işaretledilerse :) Google'a rehber yazın ilk siteye girin burda soyadını ve oturduğu yeri yazıp sorgulatın böylece hem ev telefonunu hemde adresini öğrenmiş olursunuz.Peki ev telefonu işimize nasıl yarıyacak ? örneğin size evde olduğunu söyledi cep telefonuyla,ama arkadaşlarınla dışarda olabilir veya birisyle buluşabilir.Sizde yapmanız gereken böyle durumlarda evi aramak ve telefona onun çıkmasını beklemeyin,yakın bir arkadaşının adını söyleyin ve evde olup olmadığını öğrenin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

mutlu olmak icin cok dusunme.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

avea için konuşuyorum diğerleri nasıldır bilemem 

kız tl isterse yada bittiğini söylerse veya sms de bitmiş olabilir

*952# yap hayatım çıkan şifreyi ver netten ben yüklim tl dersiniz ve oradan kimleri aramış çağrı atmış görebilirsiniz.. 

şahsen yapıyorum mutluyum :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Mükemmeli Ararken Evde kalmak Gibi Bir Risk De Vardır.

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Hocam boşa kasıyosun bu kadar.  

Kurnaz olmak yerine kendin gibi olsan için dışın bir olsa daha çok işine yarar.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

boş işler bunlar görev gibi görme kendine uygun kişiyi bulduğunda karşındakini de kendin gibi düşüneceksin bu kadar basit, insandan bahsediyoruz boş boş işlerler uğraşıyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

ya hoca kasma bu kadar . manita kovaLarsın kovaLarsın 1 tane buLamazsın , '' koy gotune gitsin mk  '' dedigin bi anda bi bas beLası gelır bulur hocam seni.  beLLi oLmaz ama :D yinede kovaLa :W

Hayat Bizi 61 kenara...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

benim sorunum filan yok hocalar yanlış anlamayın ben deneyimlerimi paylaşıyorum yararlı olur diye :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Bilgiye ne gerek var açınca görüyoruz zaten..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    hatalı mesaj

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    kardeş bu forumda bu bilgileri edinmek isteyen bir sürü insan var. paylaşımlarını takip ediyorum. paylaşımların için teşekkürler. sosyal mühendisliğin çok iyi. benim de bazı sosyal mühendislik icraatlrım var. bir kişi hakkında bilgi edinmek istersem bunu çok kolay bir şekilde yapabilirim. bi defasinda kızın biri bana asılıyordu, hemen facebooka girdim kızın ismini arattim. çikan sonuçlara baktım ki ne göreyim. kızın üye olduğu bir gurup var: ilk aşklar unutulmaz diyenler. eee şimdi bu kızla ciddi düşünülür mü ? tabikime hayır. kiiz ilk asskiinii unutamıyormuş. bunu da facede belirtiyor, sonra benimle ciddi duşundüğünü söylüyor. sosyal mühendislik iyidir, kulllanın.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
Toplam Hit: 6203 Toplam Mesaj: 26