Bir Öneri (Tahribat Toolbar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    musket bir de olumsuz olma a.q.

hoca şeyhin yazdığı programlar için özel menu oluştururuz basan adam indirir :) bir kaç özellik daha ekleriz, fikir ilginç ve bir ilk olma özelliğini taşıyor

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    dai toolbar özellikle arama motoru olsun bir konu görüyorum bir daha bulamıyorum :P

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ghost_67
    ghost_67's avatar
    Erkek
    walla çok hoş olur yapılsın bncede:)

TÜRKLER Size Dokunmadıkça Siz TÜRKLERE Dokunmayın!!! Hz.Muhammed(s.a.v)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ertan sakin ol amk : )

Abi once kullanisli bi ozellik bulalim sonra yazilir diyorum ben. Ayakustu firca kaydin amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    sana fırça ne haddimize :)))

zaten bir öneridir bu,geliştirip yazalım,ben varım,bir kaç kişide el atarsa iyi olur.Admin hocalardan da ses yok....

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Toolbar ı Delphi de şu anlık yazamazsınız. Ben bu konuda çok araştırma yaptım ancak maalesef bir tane compotent var oda paralı , yamalı versiyonu yok. Doğal olarak yapamazsınız. Alternatifleri söyliyeyim

C++ , Vb(VB de dyudum ama kesim emin değilim), Veyahudda bi site vardır ordan yaptırttırabilirsiniz bazı bölümleri ingilizce olur ama http://www.effectivebrand.com Buradanda kendi tollbarınızı kendi resiminizi felan yükleyerek yapabilirsiniz ama çok kaliteli olmuyor ...

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    ozaman bi browser yazılsın browser üzerinde tbt dökümanlar,forum,cpanel... felan olsun,browser üzerinde media-player,winamp gibi playerları kontrol edebilelim sonra komik şeler eklenebilir mesela browserın server not found hatası yerine walla aramaddığım yer kalmadı ama bulamadım ipneyi yazsın ne bilim buna benzer bir sürü şey olabilir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    DrKill hoca şuraya bak,burda 4 tane örnek var,sadece delphi için

http://www.planet-source-code.com/vb/scripts/BrowseCategoryOrSearchResults.asp?optSort=Alphabetical&txtCriteria=toolbar&blnWorldDropDownUsed=TRUE&txtMaxNumberOfEntriesPerPage=10&blnResetAllVariables=TRUE&lngWId=7&B1=Quick+Search

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    yok baba onlara baktım onlar internet explorer toolbar ı değil. Biri registry den ie ye tuş ekliyor diğeri office programları için bir toolbar . diğerleride ie ile alakasız onlara bakmıştım çok.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    işte şurdaki component in tam sürümünü bulabilsem..

http://www.torry.net/pages.php?id=16

Demo toolbar for Internet Explorer IEDemoToolbar v.1.0

Toplam Hit: 5331 Toplam Mesaj: 43