folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Bir Webmaster"A İhtiyacım Var

Bir Webmaster"A İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek

Değerli tahribat sakinleri,

Bu mesajı web sitesi yapama girişiminde bulunan bir arkadaşım adına yazıyorum. Bu arkadaşım çelik kapı işi yapıyor.Konuyla ilgili olarak benden; kendi şirketini ve ürettiği kapı çeşitlerini tanıtan bir web sitesi yaptıracağını, web sitesi yapımı ve güvenliği ile ilgili gerkli bilgi ve tecrübeye sahip bir webmaster bulmamı istedi.

ücret vs. gibi konuları özelden konuşabiliriz

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Gel yapiim istedigini para  mara istemem ben sen hostingini,domaini falan al yeter pm attım sana özel mesajlarına bak bi..

The king is bleeding.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

benim mekanımda bellli :)

...::: BarettamazZ :::...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

Gel yapiim istedigini para  mara istemem ben sen hostingini,domaini falan al yeter pm attım sana özel mesajlarına bak bi..

Kaldı mı gerçekten böyle bedava site yapacak arkadaşlar yaw? Güzel bişey
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Profesyonel çözüm istiyorsan yardım edebilirim. İrtibat için: http://www.muzafferkeskin.com

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:

Profesyonel çözüm istiyorsan yardım edebilirim. İrtibat için: http://www.muzafferkeskin.com

Ne yani biz dandik mi yapıyoz?Adama bak yaa

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    gVeR bunu yazdı:

MuTReFT bunu yazdı:

Ne yani biz dandik mi yapıyoz? Adama bak yaa

Sayın @gVeR ben yukarıda diğer arkadaşlar dandik yapıyor diye bişe yazdım mı ?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:

gVeR bunu yazdı:

MuTReFT bunu yazdı:

Ne yani biz dandik mi yapıyoz? Adama bak yaa

Sayın @gVeR ben yukarıda diğer arkadaşlar dandik yapıyor diye bişe yazdım mı ?

Öle demeye getiriyon sayın MuTReFT..

profesyonel yaparız biz diyon yani sen bizden ne üstünlüğün var kardeşim töbe sanki biz basit bişe yapıp atcaz, php ile olcak bi kere..

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

:):):) Profesyonellik anlayışınız ?

Alıntı:
    profesyonel yaparız biz diyon yani sen bizden ne üstünlüğün var (1.)  kardeşim töbe sanki biz basit bişe yapıp atcaz, php ile olcak bi kere..(2.)

1. Evet ne üstünlüğüm var, Bi düşüneyim, Tecrübe :) burda ..dik yarıştırmayacağım benim yaprıklarım ortada seninkileri görelim. 

2. ikinciye gülüyorum ya Her php bilen profesyonel web master mı oluyor. Gerçekten profesyonelliğin ve web master'lığın anlamını biliyormusun ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı:

:):):) Profesyonellik anlayışınız ?

Alıntı:
    profesyonel yaparız biz diyon yani sen bizden ne üstünlüğün var (1.)  kardeşim töbe sanki biz basit bişe yapıp atcaz, php ile olcak bi kere..(2.)

1. Evet ne üstünlüğüm var, Bi düşüneyim, Tecrübe :) burda ..dik yarıştırmayacağım benim yaprıklarım ortada seninkileri görelim. 

2. ikinciye gülüyorum ya Her php bilen profesyonel web master mı oluyor. Gerçekten profesyonelliğin ve web master'lığın anlamını biliyormusun ? 

İnsan,

1.Tecrübe diyosun nerden biliyon benim çok tecrübeli olmadıımı adama bak sitelerini görelim ne bilcen benim yaptıımı veya ben senin yaptıını?

2.Saf arkadaşım,php derken sana html ile title body yazıp bırakmıcamı belirtmek istedim beles yapicam diye illa kötümü olcak?

Profesyonelmis hade get güldürme beni simdi baslatma profesyoneline uza bas git.

The king is bleeding.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    bi daha tartıştığınızı görmiim!

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
Toplam Hit: 3857 Toplam Mesaj: 17