Bireklam.Tv Para Kazanma Yontemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

böyle şeylerden hiç anlamam ama bana site biraz güvenliği biraz düşük gibi geldi.en azından buraya bi index mindex felan konulabilirdi.

http://bireklam.tv/css/

http://bireklam.tv/js/ 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

0.90 tl kazandım ilk üyeliğim ile...

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hesabınız Kaydedilirken Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin!.

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Bugün 4 reklam verdi 0,06 tl yani yarı yarıya düştü. evet beyler bireklamın da sonuna geldik bi de tc kimlik aldılar ak

aynen hocam bendede o ucreti verdi, umarim bugun gelen reklamlara hastir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wagman
    wagman's avatar
    Erkek

hemen deneyelim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

ödemeyi günlük vermediği için güvenilmez bence. Kesin  50 tl birikince bir sorun olur. Yada siteye kuran çocuk, tüm parayı cebe atar.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ben telefonla görüştüm proje gayet gerçek test ediyorum proje sahibinin söylediğini aktarıyorum.

Bi problem olduğunda iletişim numaralarımız açık ulaşabilirsiniz. paypal koymanı düşünmüyoruz neden çünkü biz dışarıdaki paryı içeriye çekmeyi düşünüyoruz neden dışardaki başka ülkeler kazansınki ülkemizin bankası kazansın diye bi cevap aldım.

ancak biraz zaman geçtikten sonra mobilinize ödeme alabiliceksiniz. Biz burada aldığımız Örneğin 100 tl reklam parasının 50 tl sini reklamları izleyen üyelerimize dağıtıyoruz. İlerleyen zamanlarda bu fiyatlar daha yukarıya çıkarsa bizde izleme fiyatlarını daha yukarılara çekeceğiz dedi. Tc kimlik no istemesinin nedeni banka hesabına havale yapmak için dekont oluşturmak gerekiyor dedi.Ayrıca tbt formunu biliyor :)

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bende 6 tane falan vardı ama dünden kalanda olabilir :|

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Üyesi olmak üzere kayıt yaptırdığınız www.bireklam.tv kitlesel ve demografik yapıya göre de reklam yayınları yapacağından dolayı tamamıyla üyelere ait her türlü kişisel bilgiler gizli kalmak kaydıyla site yönetimi sadece bu siteye ait bilgi ve raporları reklam ajansları, firmalar ve üçüncü kişilerle paylaşabilir.

Üyelik hesabınızda biriken paraların transferleri aylık 50,00 TL ve katları şeklinde üye talep ederse yapılabilir.

bunlar önemli okuyarak kaydolunuz.

Arada bu mesaj kaynamış bence en önemli nokta bu tekrar gözüksün istedim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Arkadaşlar ben telefonla görüştüm proje gayet gerçek test ediyorum proje sahibinin söylediğini aktarıyorum.

Bi problem olduğunda iletişim numaralarımız açık ulaşabilirsiniz. paypal koymanı düşünmüyoruz neden çünkü biz dışarıdaki paryı içeriye çekmeyi düşünüyoruz neden dışardaki başka ülkeler kazansınki ülkemizin bankası kazansın diye bi cevap aldım.

ancak biraz zaman geçtikten sonra mobilinize ödeme alabiliceksiniz. Biz burada aldığımız Örneğin 100 tl reklam parasının 50 tl sini reklamları izleyen üyelerimize dağıtıyoruz. İlerleyen zamanlarda bu fiyatlar daha yukarıya çıkarsa bizde izleme fiyatlarını daha yukarılara çekeceğiz dedi. Tc kimlik no istemesinin nedeni banka hesabına havale yapmak için dekont oluşturmak gerekiyor dedi.Ayrıca tbt formunu biliyor :)

hadi insaallah:)

Toplam Hit: 9186 Toplam Mesaj: 67