folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Birisinin Hangi Cezaevinde Olduğunu Nasıl Bulabilirim ?

Birisinin Hangi Cezaevinde Olduğunu Nasıl Bulabilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hocam bulabileceğini sanmıyorum, baya ciddi bir konu çünkü. adamı oldürmek istiyor da olabilirsin.

yerinde olsam mümkünse ailesinden biriyle yakınımdaki bir cezaevine gider savcıyla konuşurdum. savcılar uyaptan gorebilir diye düşünüyorum. sonra sana adres vermese bile o cezaevindeki savcıyla iletişime geçip senin arkadaşına "peak seni arıyo adresi de bu mektup yazmak istersen yaz" gibi bir haber uçururlar.

uzaktan para gonderme olayı da ptt ile oluyor.

bu arada adamsın, hastane, cezaevi, askerlik vb de arkadaşının yanında olan adama saygım sonsuzdur.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

şişletecek misiniz hocam?

Şişletecek olduklarımız için içerde tanıdık ağı olan mı var ?

italyan tarafından 02/Kas/19 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

hocam bizim ekranlarda bir kisi hakkinda bilgi almak istiyorsan o kisiyi bir dosyaya taraf olarak kaydetmen gerekir ondan sonra nufus adli sicil tapu gsm cart curt bir suru bilgisi cikar, buna ceza evi bilgileri de dahil ancak her aldigin bilgi yaptigin islem kayit altindadir, ilerine bir sorun oldugunda istenirse kim ne sorgulama yapmis cikar o yuzden katiplerden ben de dahil boyle sorgulama yapmaz

ve sunu da soylemek isterim yuz tane iyi niyetliye bilgi verirsin 1 tane serefsiz cikip ortaligi karistirir adami pisman eder, avukat soruyor dosya ne oldu diye butun gun beklemesin diye red yazilacak ona dedim ee karar yazmadiysaniz hakimle goruseyim dedi kosarak gitti picin evladi hakim bana firca atti sonra neden yazilmamis bitmemis isi soyluyorsun diye... Sonra gelen avukatlara da bilgi vermiyorum artik ama benden kotusu yok onlara sorsaniz... 

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Saçma sapan güvenlik kuralları var, insanı bunaltan kurallar.. Adamın hasmı vardır, açık ceza evinde gelir keklik gibi vurur öldürür, onun için hakiki anlamda güvenlik prosedürleri yoktur, vardır diyen yalan söyler, ben biliyorum yoktur, kapalı alanda toplumdan tecrit edilmiş adamı koruyacağım diye onunla ilgili bilgilere ulaşma engeli koyarlar, yahu adam kapalı bir yerde, kim gidecek ona kim ne edecek, açıktakini korumuyor, ama içerdeki korunmaya muhtaç olmayanı koruyor, daha da var, geliyorlar banyo kovalarını topluyorlar koğuşlardan, efendim neymiş yangın çıkmasına neden olurmuş.. E tamam ama başkasının kovasında ben niye yıkanayım yahu..! Ne diyeyim bu saçmalıkları kanunlaştıran, kural yapanlarında oralara düşmesini, ve bir çok insandan daha umutsuz oralarda kalmasını temenni ediyorum..! Allahın adaleti geliyor buluyor onları, ama yine de ar etmiyorlar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ShockMan bunu yazdı

Saçma sapan güvenlik kuralları var, insanı bunaltan kurallar.. Adamın hasmı vardır, açık ceza evinde gelir keklik gibi vurur öldürür, onun için hakiki anlamda güvenlik prosedürleri yoktur, vardır diyen yalan söyler, ben biliyorum yoktur, kapalı alanda toplumdan tecrit edilmiş adamı koruyacağım diye onunla ilgili bilgilere ulaşma engeli koyarlar, yahu adam kapalı bir yerde, kim gidecek ona kim ne edecek, açıktakini korumuyor, ama içerdeki korunmaya muhtaç olmayanı koruyor, daha da var, geliyorlar banyo kovalarını topluyorlar koğuşlardan, efendim neymiş yangın çıkmasına neden olurmuş.. E tamam ama başkasının kovasında ben niye yıkanayım yahu..! Ne diyeyim bu saçmalıkları kanunlaştıran, kural yapanlarında oralara düşmesini, ve bir çok insandan daha umutsuz oralarda kalmasını temenni ediyorum..! Allahın adaleti geliyor buluyor onları, ama yine de ar etmiyorlar.

hangi cezaevinde olduğunu bilmeden nerden vuracak amk 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Furkan Vakfı üyesi mi adam? Gündem konusunda propagandalarını yapmışsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Ana tarafı furkan vakfı baba tarafi isid ama pkk ya da bos degilmis ama hep bir el nusra ci olmak istemis ama son duyumlara göre bu cartellere basvuru yapmis sec sen birini

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    PEAK bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Ana tarafı furkan vakfı baba tarafi isid ama pkk ya da bos degilmis ama hep bir el nusra ci olmak istemis ama son duyumlara göre bu cartellere basvuru yapmis sec sen birini

bırak gebersin içerde amk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    PEAK bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

bırak gebersin içerde amk.

yok hocam makara yapıyorum ya bu tarzda sadece bir arkadaşım var oda idlip te türkmenlerle beraber savaşıyoruz diyordu en son bağlı olduğu bir tarikat yok hayatını kurdu orda yaşıyor işte. ha tabi buradaki tarikatlardan tanıdıklarım var hatta kendim girdim cıktımda Allah tan tekfir etmek yok acıkca yoksa işimiz birinden kaçsak diğeri vurur bizi :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Polnetten bulabilirsin en yakın karakola git onlar bulur bulursa.