folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Birkaç Kutu Kibritle Neler Yapılır Neler.

Birkaç Kutu Kibritle Neler Yapılır Neler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hafta sonu pamuk ipliğine kibrit suyu bandırıp fitil yapmakla uğraştım. Baya uğraştırdı. Ama sanırım baya güzel bi sonuç edde ettim. Bu kibrit suyu işini herkesler biliyodur muhtemelen oyüzden bunu geçiyorum (not: ipi ıslattıktan sonra iyice kurutun sonra üstünde kalan kibrit başı kalındılarını seyretin yoksa en kiçik kıvıllcımda ip küle dönüyo böylebir fitil olamamz direk patlar). Gelleim mini füzemize aynı yöntemle kibriy başlarını koparın. Bikağıdın ortasına doldurun. Sonra kağıdın artasında incebir çizgi gibi kibrit başlarını dizin. Nekadar malzeme kullanırsanız okadar güzel gider. Sonra delik kalmicak şekilde ortadan katlayın. Malzeme tam ortada kalsın. Sonra dikdörgenin kısa kenarlarından az bişey katlayın (delik kalamyacak kadar). Sonra dikdörtgenin uzun kenarını katlayabildiğiniz kadar katlayın olsun bitsin. Videosunuda koymaya çalışıcım. Sonra koyun biyere uçlardan birini yakın fıfffff uçtu gitti. Şimdide kıvılcım fışkırtmaya gellelim. Yine kibrit başlarını alın aynı işlemi yapın. Kısa kenarlardan bitanesini tam kapatın diğerinde küçükbir delik bırakın çok büyük olmasın kibrit sapı kalınlığında sonra ucuna kibrit ucvu kırılmamış kibriti uç tarafı içine gelcek şekilde yerleştirin. Yakın sapını yansın yansın en sonunda kibrit çöpü fırlıyo süper kıvılcım fırlıyo havaya dooğru gğzel bişey nekadar malzeme okadar uzun süre fışkırık.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    enterasan

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Biz eskiden alırdık kimbritleri yakıp kızlara atardık :D

gider sinek - çekirge - envayi çesik böcük toplar hepsini canlı canlı yakardık :D

Çok piş kokuları var :D

ele sineklerin kanatları olmadan koşarak kaçmaya calısmaları beni öldürüyordu  :D

-Sadismiyim neyim .. Ssadas 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Güzelmiş.Ama şu kağıdın kenarını tam kıvırma falan işlerini videoyu görmeden anlıyamam.Bekliyoruz videoyu.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    offspring11
    offspring11's avatar
    Erkek
    enteresan ama bnde nerde onu yapıcak yetenek :D:D:D

zayıfa acımak doğaya ihanetir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:
    -----------------------------

Biz eskiden alırdık kimbritleri yakıp kızlara atardık :D

gider sinek - çekirge - envayi çesik böcük toplar hepsini canlı canlı yakardık :D

Çok piş kokuları var :D

ele sineklerin kanatları olmadan koşarak kaçmaya calısmaları beni öldürüyordu :D

-Sadismiyim neyim .. Ssadas

Hocam bunlar Fuzulli işler :)

Bu arada konuyu açan arkadaş; anlattıklarına göre güzel bişi oluyo ama pek anlamadım yani videolu veya resimli bir anlatım koysan güzel olur bence. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anaokulu öğrencilerine anlatılan hikayelerin aynen kitaplara basımı olsa

anca böyle yazılır. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    nekadar malzeme, okadar fışkırık :D muhaha

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    video isteruk!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

Hocam bunlar Fuzulli işler :)

Bu arada konuyu açan arkadaş; anlattıklarına göre güzel bişi oluyo ama pek anlamadım yani videolu veya resimli bir anlatım koysan güzel olur bence.

Ne kardesım o zamanlar cocuk aklıya doğaçlama yapmışık ne olcak :D

zevkliydi :d 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

ilginçmiş :-;)=)

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 9263 Toplam Mesaj: 34