Birkaç TV Ye Birkaç Farklı Görüntü Yansıtmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Çözüm, 4 farklı sahneli OBS yayını; istenilen müdahale anlık yapılabilir ama yayın sunucusu güçlü olmalı diğer müritlerin de dediği gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Ben bir sinemada boyle bir sikinti ile karsilasmistim. Fragman oynatıcı diye bir yardimci programla isimi gormustum. Bu tarz birsey seninde isini gorecektir. 

dedigin programı bulamadım hocam limk var mu

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Ben bir sinemada boyle bir sikinti ile karsilasmistim. Fragman oynatıcı diye bir yardimci programla isimi gormustum. Bu tarz birsey seninde isini gorecektir. 

Baktım arşive ama bulamadım. Tanıdık sinama salonu yokmu sor yardımcı olurlar kesin.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    dcpromo bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Baktım arşive ama bulamadım. Tanıdık sinama salonu yokmu sor yardımcı olurlar kesin.

tanıdık yok tanıdık sinema hiç yok hocam :D Araştırayım bakalım

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Tanıdık bakkal olur nalbur olur berber olur elektrikçi olur, baya birşey olur da , tanıdık sinema salonu (sahibi veya çalışanı) nasıl olabilir aq ya aklım almıyor :D

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hazırda tv kablosu varsa  dijital karasal konvertör ile rg 6 dan görüntü aktarma yapılabilir 

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 1815 Toplam Mesaj: 27
grafik sistem dalga gösteri tv görüntü tv numaralı farklı slayt merkezi