folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bisiklet Alındı Çocuğa Teslim Edildi

Bisiklet Alındı Çocuğa Teslim Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı

O zaman okullar açılıncaya kadar bekler sonra da hocaları liste yapıyormuş  şunları alın diye.  O listeyi alırız kalan para ile sonra da artanı giyim için harcarız.  :) 

Babaya vermiyorum hepimizin ortak kararı bu ise  

Mantıklı.

Hatta durumun uygunsa sende onlarla alisveris yapabileceksen ihtiyaç listesini alsın baba. Birlikte alin alabildiginizi. Baktın eksik cikti gel bi daha toplayalım:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    rui bunu yazdı

O zaman okullar açılıncaya kadar bekler sonra da hocaları liste yapıyormuş  şunları alın diye.  O listeyi alırız kalan para ile sonra da artanı giyim için harcarız.  :) 

Mantıklı.

Hatta durumun uygunsa sende onlarla alisveris yapabileceksen ihtiyaç listesini alsın baba. Birlikte alin alabildiginizi. Baktın eksik cikti gel bi daha toplayalım:)

Eksik çıkmaz büyük ihtimalle.  Artan paramız var daha.  Ama alışverişe giderim onlarla o olur. :) giyim eksiği yok dedi babası. Ufak bebekleri var 1 yaşında gerekirse ona birşeyler de alınabilir.  Siz ne dersiniz? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Kirsting bunu yazdı

Bir süredir üyeyim. Üyeliğim kabul edildiği için çok mutluydum. Çok konu takip ettim çok güzel şeyler paylaşılmış/tartışılmıştı. Ama bu bir hayli başka bir şey. Aracı olan emek veren yorum yapan bu habere gülümseyen içinde var olan herkese nacizane teşekkürlerimi sunuyorum.

Öncelikle aramıza hoş geldiniz hocam.  Tahribatın manevi birliği çok yüksektir.  Önemli olan samimi ve dürüst olmak.  Görüşün dinin mezhebin pek önemi yoktur aramızda.  Burada herkes arkadaş ve aile ortamında gibidir. Bu defalarca  tescillenmiştir.  Mutluluğumuzu paylaşmanız da büyük incelik.  

Güzel günler ve güzel konularda görüşmek üzere tekrar hoşgeldin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    rui bunu yazdı

Mantıklı.

Eksik çıkmaz büyük ihtimalle.  Artan paramız var daha.  Ama alışverişe giderim onlarla o olur. :) giyim eksiği yok dedi babası. Ufak bebekleri var 1 yaşında gerekirse ona birşeyler de alınabilir.  Siz ne dersiniz? 

Bence harca hocam cocuklara. Neyse ihtiyaclari giderin bebegin yada delikanlinin.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Allah senden razı olsun hocam. Bu ve diğer konuyu hep takip ettim bu ara sıkışıktım Allah yardım edenlerden Razı olsun

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

çok güzel bi yardımlaşma olmuş hepinizin yüreğine sağlık.

bu aralar maddiyatta ağır sıkıntılar çekiyorum, bende yardım etmek isterdim ama olmadı malesef, inşallah bir daha ki yardım kampanyasında :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

nasıl kaçırmışım bu konuyu ben ya :(  

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Valla ben de kaçırmışım, yoksa katkıda bulunurdum.

TBT Ailesi bambaşka, helal olsun hepinize altın gibi insanlarsınız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    htc
    htc's avatar
    Dişi

hayatı boyunca bu güzel hediyeyi unutmaz.tebrikler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

arkadaşlar tanıdığım bir çocuk var 26 yaşında çok kötü durumu

motor almak istiyor ama alamıyor

bir el atında yardımcı olalım arkadaşa :F