folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bisikletle Arabamıza Çarpmışlar

Bisikletle Arabamıza Çarpmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sadakat
    Sadakat's avatar
    Erkek

Hocam ben 3 sene önce bir kaza yaptım. Bir kıza çarptım. Daha doğrusu o arabanın üstüne atladı. O kadar kötü hissettim ki kendimi, pasta falan alıp evine gittim özür dilemeye. Kızın ailesi "benim kızım çok güzeldi sen onun güzelliğini aldım elinden, estetik ameliyat olcak parasını sen ödiceksin" dedi. (Kızın ön dişinden bir küçük bir parça kırıldı). O an kalktım gittim ordan. Hala daha kaza anını unutamam. Ama iyi niyetimle gittiğim o evden bir hışımla çıkmam da cabası. İnsan olmak bazen işe yaramıyor. İşin sonucunda şikayetçi oluruz süründürürüz seni dediler. Ben de şikayetçiyim dire direttim. Neticesinde hak var hukuk var. Ben haklı olduğum için dava savcılıktan düştü ve mahkemesi bile görülmedi. Kamu davasıydı. En sonunda babayı aldılar. İyi niyet, hak edene gösteriliyor. Senden gelip bir özür dileseler, iyi ki çocuğa bir şey olmamış deyip geçip gidecektin belki. Ama bu tür insanlar anlamıyorlar işte bundan. Dedikodu yapmak nedir ya.. Tavsiyem peşine düş. Mala zarar vermekten mahkemede hesaplaşın. Uğraşıp mahmekeye ayaklarını sürüyerek gelmesi bile koyar ona. Sırf bunun için bile uğraşmaya değer. Çok geçmiş olsun.

Sokaklar kedi, köpek, çocuk doğurmaz!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Muhabbete bak o kurbana bizde ortagiz artik deseydin :) adam hem suçlu hem güçlü. Trafiği çağır hocam yasal prosedür neyse o islesin.

Toplam Hit: 2239 Toplam Mesaj: 23
bisiklet kaza araba araba mahalle