folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Bisikletten Anlayanlar Tavsiyelerini Sunabilirler Mi ?

Bisikletten Anlayanlar Tavsiyelerini Sunabilirler Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhabalar. 176cm ve 88 kiloyum. Kendi boyuma kütleme uygun bir bisiklet almak istiyorum. Bu sefer ciddiyim yağmur kar ne halt olursa olsun çıkıp gezicem inşallah. Bacaklarımda biraz fazla kuvvet var sanırım. Zorlarken pedalları falan kırılmasın :D

Viteslerinin Shimano olması gerekli kesinlikle. Gidonunun dümdüz demir değil de hafif kavisli olması daha iyi olur. 21 yada 24 vites çok sorun olmaz yeterki dayanıklı olsun.

Kullanım alanları da genellikle İlçeden köye gidip gelicem. Yamalı bozuk çukur yollardan geçip köye-eve varmayı planlıyorum. Bi grup tarzı birşey bulabilirsem onlarla haftasonu biryerlere gideriz falan filan. Kısaca O ince asfalt lastiklerinden olmaması gerekli.

2. el almayı düşünmüyorum. Bütçe olarakta en en en fazla 1800 falan olur. Daha zorlayamam yukarısını.

Şimdiden herkese teşekkürler (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Dağ bisikleti alma city bike al dublex lastiği olsun selesi büyük ve jel olsun alüminyum gövde olsun çamurluk olsun minibüs kornası olsun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Dağ bisikleti alma city bike al dublex lastiği olsun selesi büyük ve jel olsun alüminyum gövde olsun çamurluk olsun minibüs kornası olsun.

bunların birçoğunun bulunduğu bir bisiklet önerisi de olur (:

Marka olarak hangisi iyidir bilmiyorum. Oturduğum yere yakın olan "Ümit Bisiklet" var.

Sitesindeki ürünlere baktım hoş görünüyorlar ama anlamadığım için makyaja para vermek gibi bir hata yapmak istemiyorum

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bit pazarına git . 2 3 hafta üst üste . fıstık gibi bisiklet düşüyor. 800 derlerse 500 ver al gitsin. 

ben öyle yapıcam :)

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@ruhi

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

bunların birçoğunun bulunduğu bir bisiklet önerisi de olur (:

Marka olarak hangisi iyidir bilmiyorum. Oturduğum yere yakın olan "Ümit Bisiklet" var.

Sitesindeki ürünlere baktım hoş görünüyorlar ama anlamadığım için makyaja para vermek gibi bir hata yapmak istemiyorum

Sıfır alma, alıp kullanmayan binlerce insan var. Bianchi discovery man 28" iyidir. Disk fren fantazisine girme.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

up olsun hala tavsiyelere ihtiyacım var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Köy falan varsa en güzeli Dağ bisikleti.

Yol bisikleti,cyclocross,gravelle uğraşılmaz.

1.800 tl'ye anca 2.el bir şey alınabilir sakın sıfır almayın , kurlardan dolayı eskiden 900 olan bisikletin sıfır fiyatı 1.800 oldu.Fiyatlar fazla olmasına rağmen kalite mevcut değil.

Yaşadığınız şehri , 2.el bisikleti alabileceğiniz yerleri yazarsanız size sahibindenden tavsiye bisiklet bakabilirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    metaman bunu yazdı

Köy falan varsa en güzeli Dağ bisikleti.

Yol bisikleti,cyclocross,gravelle uğraşılmaz.

1.800 tl'ye anca 2.el bir şey alınabilir sakın sıfır almayın , kurlardan dolayı eskiden 900 olan bisikletin sıfır fiyatı 1.800 oldu.Fiyatlar fazla olmasına rağmen kalite mevcut değil.

Yaşadığınız şehri , 2.el bisikleti alabileceğiniz yerleri yazarsanız size sahibindenden tavsiye bisiklet bakabilirim

İstanbul Çatalca, Hadımköy Beylikdüzü taraflarındayım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

@HolyOne

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://urun.n11.com/sehir-bisikleti/kron-tx150-v-28-mat-siyah-acik-sari-1846-cm-2019-P322329617

şu tarz bir city bike işini görecektir. Lastikleri schwalbe veya vittoria'nin protected modelleriyle değiştirirsen , patlak olayıyla da uğraşmadan rahatına bakarsın.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2966 Toplam Mesaj: 29
bisiklet tavsiye marka