folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoin Nasıl Alınır? Videolu Anlatım- Tüm Detaylarıyla Müridlere Özel

Bitcoin Ve Altcoin Nasıl Alınır? Videolu Anlatım- Tüm Detaylarıyla Müridlere Özel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Merhaba müridler mürideler,

Birçok kişinin zorlandığı ve aklında şüpheler kaldığı sorulara cevap vermek adına video çektim. Videonun içeriği şu şekilde:

Bitcoin Nasıl alınır?
    Altcoinlere nasıl çevrilir?
    Bitcoin al-sat nasıl yapılır?
    Hesabımızdan nasıl para aktarabiliriz?
    Hesabımıza nasıl para çekeriz?
    Bu işlemleri gerçekleştirirken dikkat etmemiz gereken noktalar neresi?

Borsa sitelerine nasıl coin gönderip alabilirz?       gibi birçok soruya cevap vermeye çalıştım. 

Bu videoları izleyerek çok rahat bir şekilde bitcoin yada altcoin alabileceksiniz. 

Binance ve poloniex içinde videolar çektim fakat henüz editleyemedim. Onu da en kısa zamanda kanalıma yüklicem. Sizlerden çekmemi istediğiniz bir video olursa mutlaka yazın elimden geldiğince yardımcı olurum.

Ayrıca mikrofonum olmadığı için sesim biraz kötü çıkmış olabilir :) Bilmeden bir hata yaptıysak affola hepinize iyi seyirler

Beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım bağış yapmak isteyenler için video altında bilgiler mevcut :)

KOINEKS ile bitcoin alım satım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=fDi5uJJfsnE

Paribu ile Bitcoin Alım Satım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=iCz5lyCuPKY 

enesshn18 tarafından 06/Oca/18 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

gayet güzel teşekkürler

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

gerekli idi, kim elini taşın altına atacak onu bekliyordum. forumda merak eden çok kullanıcı vardır eminim. daha da detaylandırabilirsen çok faydalı bir döküman haline gelebilir çöp bilgi içermeden.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

gerekli idi, kim elini taşın altına atacak onu bekliyordum. forumda merak eden çok kullanıcı vardır eminim. daha da detaylandırabilirsen çok faydalı bir döküman haline gelebilir çöp bilgi içermeden.

@tranceport   Rica ederim hocam umarım herkes için faydalı olur.

@KotomineKirei  Hocam senden zamanında çok tavsiye almıştım işin gücün rast gitsin :) Forumda çok fazla isteyen olduğunu görünce bende elimi taşın altına sokup bilgilendirmek istedim. Daha güzel videolar çekmeyi düşünüyorum fakat mikrofonun olmayışı çok zorluyor beni :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

@KotomineKirei  Hocam senden zamanında çok tavsiye almıştım işin gücün rast gitsin :) Forumda çok fazla isteyen olduğunu görünce bende elimi taşın altına sokup bilgilendirmek istedim. Daha güzel videolar çekmeyi düşünüyorum fakat mikrofonun olmayışı çok zorluyor beni :)

Balıkesir Merkezde isen profesyonel mikrofon temin edebilirim.

Rode NT USB

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım alım satımı zaten koinexte yaparken neden binance aktarım yapılıyor? Komisyonu vs de var anlayaöadım orasını

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Benim anlamadığım alım satımı zaten koinexte yaparken neden binance aktarım yapılıyor? Komisyonu vs de var anlayaöadım orasını

Bu sitelerde olmayan altcoinleri almak için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

hep zarar yaaa, 3-5 gün kazanırsınız sonra birgün bir altcoine girersiniz yarıya iner sonra paranızı kilitler, çekerseniz yarı yarıya zarar olur vs. bayağıdır takılıyorum , eğlenceli ama yüklü girmeyin, max 1000 atın takılın, zaten zamanla 500 e iner sonra bıkar çekersiniz, ama çekmeyin, tekrar 1000 e çıkmasını bekleyin öyle çekin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    enesshn18 bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Balıkesir Merkezde isen profesyonel mikrofon temin edebilirim.

Rode NT USB

Sagol hocam cok tesekkur ederim ama ne yazık ki kayserideyim.

@whopper videoda soylemistim hocam sanirim kacirmissiniz. Mesepa ripple almak istiyorsunuz yada baska bir altcoin almak istiyorsunuz. Koineks paribu uzerinden alamazsiniz mecburen borsa sitelerine aktarip ordan almaniz gerekir. Aktarirkende btc yerine dash kullanirsaniz cok daha az masraflı 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

dash değil de doge daha az masraflı olur diye düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

dash değil de doge daha az masraflı olur diye düşünüyorum.

Haklısın hocam ama dash biraz daha oturaklı olduğu için onu kullanmayı tercih ettim. Doge coin aslında parodi ile oluşturulup birden sıçrayışa geçmiş bir coin :) gönderirken filan aniden düşer filan yazık olmasın :)

Toplam Hit: 2532 Toplam Mesaj: 15
bitcoin altcoin bitcoin nasıl alınır