folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bitcoin'e Girmek İstiyorum

Bitcoin'e Girmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Offline moflayn kağıt cüzdan  bu işin showu.

Paribu'dan hesap açın, paranızı bankadan paribu'ya gönderin. Sonra paribu'daki kolay btc al-sat bölümünden ne kadar istiyorsanız alın-satın. btc gönder bölümünden btc gönderin.

Show must go on. Paribu, Koinim, feyex, btcturk, cex, bittrex, blockchaininfo, btcorg, coinbase gibi yerler ticari kuruluştur.  Banka gibi bir denetmeni de yoktur. Anahtari çevirdim kapattim dediği an hesaptaki btcler gitti gider. Kimse bunu bana geri dondureceksin diye adami zorlayamaz. Sadece kötü niyetli düşünmemek de lazim adam hacklenir. iflas eder. olurda olur.. amator olarak kullaniyorsan haklisin diyebilirim ama işin showu demek yanliş olmuş ihtiyacin yok demen farkli.

haklısın. İhtiyacın yok demek istemiştim.

Bence kağıt cüzdanda taşımak yada fiziki bitcoin olarak taşımak, bitcoin'in güvenilirliğini anlatmak için güzel bir örnek. Ama kullanım konusunda zor. Bu yüzden show olarak nitelendirdim. Tabiki bitcoinlerinizi kağıt cüzdana attıktan sonra çalınma/kaybolma ihtimali çok düşüyor.

En güzeli public ve private key'i aklında tutmak :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.