Bite Fight

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    bi arkadasm gonderdi girdim. Gene bildiginiz uzere Ogame Omerta Crims tarzi bi oyun fakat bunda Vampirler ve Kurtadamlar Karsi karsiya. isterseniz girip uye olun isterseniz buraya tiklayarak benim tarafimdan isirilip vampir olun Benm Tarafimdan isirilmak icin http://s2.bitefight.net/c.php?uid=34246
    KURTADAM olmak icinde normal uyelikle gidin :) www.bitefight.net
    kusura bakmain h yi koymamism :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    kaydolanlar yazsa ya kendilerini ? kimin nerde oldugunu goreyim :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    www.bitefigt.net die bi site yok koccum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    www.bitefight.net aklınızı kullanın lem biraz :D arabanın hakkını ver hakkınııı :P :D ben gurtadam oldum çok eğleniom mezar kazıyom ev yaptım bi kere dövdüler vs. vs. :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    a.q ne bileyim son verdiği linki k/y yaptım :) dikkat etmedim ona
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    ben vampirim valla ve çoktandır oynuyorum ve yazında nicklerinizi bir kapışalım sizinle :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    beni,m nick Athzai_khaine wampirim burda clan ittifak filan kurabilemiyozmu? a.q bide mezarlık görevi yaptım 1 altın verdi şerefsiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek
    wampirim hoca gundabaz nikim fena degil oyun hani 5. seviyeye kadar geldim bi de okkalı bi çekiç aldım gelene indiriyom :))

Dokunmayın yetime Parmak sokar Sütüne !!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    Freak nick im wampire im :) benm cok hosuma gitti walla. haci o mezar gorewinde fazla saat calis. ben mesela okula giderken 8 saat aciorm geldigimde 30 40 altin weriyor. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    e o zmn tbt olarak birbirimize destek cikalim herkesin linkine tiklayalim dimi ? http://s1.bitefight.net/c.php?uid=58298
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    :) dmi
    tiklayalim vampirler burdan buyursun :)

http://s2.bitefight.net/c.php?uid=34246

Toplam Hit: 2830 Toplam Mesaj: 17