folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bitki Fizyolojisi Bilen Var Mı ?

Bitki Fizyolojisi Bilen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hepipniz cigara yetiştireceksiniz. burda yok elma yok muz yok mantar d iye yemeyelim birbirimizi. biz bizeyiz şurda

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hepipniz cigara yetiştireceksiniz. burda yok elma yok muz yok mantar d iye yemeyelim birbirimizi. biz bizeyiz şurda

Herhalde moruk.

Yoksa niye tuttursunlar ışık da ışık diye amk.

Yok mor ötesi dalga boyu yok LED ampul yok foton yoğunluğu.

Meyvenin fotosentez yapması gerekmiyor bir şey gerekmiyor.

Etilen gazına maruz bırakacaksın diyoruz, frontier kids'ten makale atıyoruz daha da ikna olmuyor beyefendiler.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Yok ben esrar filan içmedim , tarla heryer gider ekersin eken ekiyor , uzun süreli kırmızı ışıkla yapıyorlar evde nemi fanı ayarlayarak vs de o değil mevzu.

Ben mangomu , muzu ,cennet elmami akşamdan koyucam acicam , uygun dalga boylu isigimi , gerekli hormonu da koyucam, airfry da yapar gibi meyvemi sekerlendirmek istyrm.

Belki ütopik istek oldu ,zaten bunu beceren fizyolog varsa dünyadaki açlığa çare bulurdu sanırım, bitki üretim sürecini hızlandırmis olurdu. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kivilerin yanına elma koyulur torba kapatılır 2 güne olgunlaşır. Domates güneş altında setinde aynısı oluyor. Bitki çadırı var bende lazımsa yollayayım, Led plant growing ışıkları var güneşi taklit eden onlardan alırsan işini görür. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Barter yapalım. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    end bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Herhalde moruk.

Etilen gazına maruz bırakacaksın diyoruz, frontier kids'ten makale atıyoruz daha da ikna olmuyor beyefendiler.

xd aynen ben de onları görünce böyle düşündüm.

bu arada hedef cigaraysa yanlış forumdasınız buraya bakın https://www.tohumsuz.com/

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Bende mantar yetiştirmek istiyorum ya hollandadan alınca baya pahalıya geliyor var mı evde mantar yetistirme eğitimi linki falan?

Sen mantar sporunu bul ben sana öğretirim.

spor kolay hocam mantari aldigim yerde zaten hazir buyutme kitleriyle satiyorlar ama gramaji belli benim derdim buyutmek derken simdi sporlari aldim buyuttum tamam bir daha spor satin almadan benim buyuttuklerimden sporu toplayarak nasil bu isin masrafindan ebediyen kurtulurum :) varsa bilgin pm bekliyorum senden

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Bende mantar yetiştirmek istiyorum ya hollandadan alınca baya pahalıya geliyor var mı evde mantar yetistirme eğitimi linki falan?

spor kolay hocam mantari aldigim yerde zaten hazir buyutme kitleriyle satiyorlar ama gramaji belli benim derdim buyutmek derken simdi sporlari aldim buyuttum tamam bir daha spor satin almadan benim buyuttuklerimden sporu toplayarak nasil bu isin masrafindan ebediyen kurtulurum :) varsa bilgin pm bekliyorum senden

Sapı kes Alüminyum folyo üstüne şapkanın altı gelsin, saldığı siyah su izi sporlar kazıyıp petri kabına al, buzluğa at. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Sapı kes Alüminyum folyo üstüne şapkanın altı gelsin, saldığı siyah su izi sporlar kazıyıp petri kabına al, buzluğa at. 

belli bir sure beklemesi mi gerekiyor buzlukta ve buzluk derken kac derece deepfreeze mi biyolim sifir :D o islemi gormustum youtubeda aranirken o islemden sonra hemen alip topraga mi ekiyoruz nabiyoruz ?

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Herhalde moruk.

:))  Abi de newton bu kadar isik spektrumlari ile kafa yormadi. İşik prizmadan gecince bir kac renk ortaya çikiyor ama esrarinizi olgunlaştirirmi bilemem deseydin..:))

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 2885 Toplam Mesaj: 29
bitki