Bitmek Bilmeyen Kesinti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba 6 saattir net kesintisi yaşıyorum nete giremez oldum sorunum şu;
    dsl internet  ne varsa bir anda gidiyor resleyince net geliyor fakat max 15 20 dk sonra kopuyor arıyorum mhyi güncelleme yaptık diyorlar yine aynı sinirden modemi tkr kurdum durum yine aynı varmı bir bilgisi olan 

iyi akşamlar :)

https://docs.google.com/document/d/1X7O5adzTb9OxO9mEULq4d9JuEclyIu-ZrQXzHHQMFL4/edit?usp=sharing

blackhorror tarafından 02/Nis/22 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modem arayüzünden hat değerlerini atarsan ona göre yorumda bulunayım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Modem arayüzünden hat değerlerini atarsan ona göre yorumda bulunayım.

Konuya ekledim hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Aklınızda bulunsun 1 ay içinde 3 kez haklı arıza kaydı oluşturur ve sorununuz çözülmezse taahhüt iptal ettirme hakkınız var bütün operatorlerde.

Zaten operatörler ellerinden geldiğince arıza kaydı açmamaya çalışıyorlar dikkat edin konuşurken.

Bu şekilde Superonline interneti taahhutun bitmesine 15 ay kala cezasız iptal ettirmiştim dünya varmış demiştim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Aklınızda bulunsun 1 ay içinde 3 kez haklı arıza kaydı oluşturur ve sorununuz çözülmezse taahhüt iptal ettirme hakkınız var bütün operatorlerde.

Zaten operatörler ellerinden geldiğince arıza kaydı açmamaya çalışıyorlar dikkat edin konuşurken.

Bu şekilde Superonline interneti taahhutun bitmesine 15 ay kala cezasız iptal ettirmiştim dünya varmış demiştim..

hocam bugün 2. arıza kaydı açtırdım bir an önce çıkmam lazım bu sokuk d smarttan 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

up olsun sorun devam etmekte, şimdilik telden net bağladım pcye 

blackhorror tarafından 03/Nis/22 01:57 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

kapat modemi hiç bağlanamıyorum de

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

kapat modemi hiç bağlanamıyorum de

hocam mh burdan sadece güncelleme yapabilirim vs dedi. küfür eder gibi modem yanınızdamı, yerdemi, erişim yokken ışıklar yanıyormu diyor  salak saçma sorular. 

arıza kaydı açtık bakalım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

Hocalar merhaba 6 saattir net kesintisi yaşıyorum nete giremez oldum sorunum şu;
    dsl internet  ne varsa bir anda gidiyor resleyince net geliyor fakat max 15 20 dk sonra kopuyor arıyorum mhyi güncelleme yaptık diyorlar yine aynı sinirden modemi tkr kurdum durum yine aynı varmı bir bilgisi olan 

https://docs.google.com/document/d/1X7O5adzTb9OxO9mEULq4d9JuEclyIu-ZrQXzHHQMFL4/edit?usp=sharing

merhaba, iki ihtimalin var; ya modemin cozutuyor ya kablolaman(iç-dış) bir problem yaşıyor

değerlerindeki tek sorunlu parametre, bunu söylüyor

farklı bir modem kulllan baya da yük bindir eğer yine aynı şey oluyorsa TT ekibi gelip kontrol sağlasın hatta duruma göre santralle evine kadar olan yapıyı incelesinler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

merhaba, iki ihtimalin var; ya modemin cozutuyor ya kablolaman(iç-dış) bir problem yaşıyor

değerlerindeki tek sorunlu parametre, bunu söylüyor

farklı bir modem kulllan baya da yük bindir eğer yine aynı şey oluyorsa TT ekibi gelip kontrol sağlasın hatta duruma göre santralle evine kadar olan yapıyı incelesinler

hocam kablolamada bir sorun vardır diye ankastreden modeme kadar kontrol ettim. fakat bir yıpranma yada ezik kırık yok, 2 ay önce kabloyu yenilemiştim ne hikmetse 1 saattir kopa yaşamıyorum umarım düzelir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

Modemi değiştirmeleri gerekebilir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 1483 Toplam Mesaj: 17
i̇nternet i̇nternet kesintisi