folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitranium | Türkiye'nin Dijital Parası

Bitranium | Türkiye'nin Dijital Parası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    GuArDiAn55 bunu yazdı

https://www.kangaltoken.com/ yerli doge coinimizde oldu. heyt be ekmek reis sen de mi para peşindesin xd

ben bu resmi her gördüğümde çok üzülüyorum :( 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    abdullahazad bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı

https://www.kangaltoken.com/ yerli doge coinimizde oldu. heyt be ekmek reis sen de mi para peşindesin xd

buna para yatırırım ama yinede bitranium denen seye para yatirmam aq

geyiğine yapmışlar tokeni (kendileri de diyo zaten) ama genel bir kalite var sitelerinde falan. hazır tema çakmamışlar en azından :D 

kolay alınıyosa ben de havadan gelen paralardan bi 100 lira atıcam

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Referans sistemi çalışmıyor sanırım, referanslı linke tıklayınca cüzdan anasayfası geliyor, referans kodu kayboluyor. Referans kodu girilecek bi yer de yok.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Referans sistemi çalışmıyor sanırım, referanslı linke tıklayınca cüzdan anasayfası geliyor, referans kodu kayboluyor. Referans kodu girilecek bi yer de yok.

"Referans linkine tıkladıktan sonra çıkan ekranda kayıt ol seçeneğine tıklanmalı ardından kayıt işlemi gerçekleştirilmeli başka bir işlem yapılırsa referansınız geçersiz sayılır. Sayfa yenileme yada ileri geri yapmak gibi durumlarda referans kabul etmez." verdikleri cevap bu şekilde. 

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    cptprice bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

"Referans linkine tıkladıktan sonra çıkan ekranda kayıt ol seçeneğine tıklanmalı ardından kayıt işlemi gerçekleştirilmeli başka bir işlem yapılırsa referansınız geçersiz sayılır. Sayfa yenileme yada ileri geri yapmak gibi durumlarda referans kabul etmez." verdikleri cevap bu şekilde. 

Türkçesi : biz referansi zor takip ediyoruz fazla kurcalamayin bozuluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ooo tokatçı tayfa iş başında. yönetimi banlamaya davet ediyorum. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    cptprice bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

böyle saçma iş mi olur yav.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Sırf meraktan, her kripto parada olduğu gibi şunun whitepaper'ına bakayım dedim, madencilik nasıl olacak?, nasıl bir algoritma kullanacak?, ödül/dağıtım pay sistemi neye göre yapılacak? ama bitranium whitepaper sitesinde yok, google arattım karşıma whitepaper diye powerpoint reklamından donüştürülmüş bir pdf çıktı.

Tabii whitepaper bu ve benzeri teknik konuların hiç birisi yok. Kaldığı adı whitepaper, yazım şablonu belli ama arkadaşlar pdf'i siyah arkaplan üzerine beyaz yazılmış, tebrikler.
    Dedim tamam hadi onuda geçtim, ekip listesine bakayım isimlerin önünde dr, prof, doç unvanı olan bir matematikci, yazılımcı akademisyen vb var mı? oda yok.

Sonra sizin yapacağınız işi severim dedim.

Bakın bu yıllar yıllar önce Satoshi Nakamoto yazdığı 9 sayfalık bitcoin whitepaper'ı : https://bitcoin.org/bitcoin.pdf

Buda yeni ve yerli bitranium whitepaper: https://bitranium.com/Bitranium%20Beyaz%20Sayfa.pdf

cukurova tarafından 08/Mar/21 09:22 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

https://i.imgur.com/TAsl6Cd.png

En azindan toplami %100 etseydi mk :/

%80 i arz etmiş ve altta açıklamış. %20 yi arz etmedik diyorlar. sizde iyice mala bağladınız. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

gına geldi yemin ediyorum hergün başka bir coin oluşumu

Toplam Hit: 4481 Toplam Mesaj: 36
bitranium kripto coin