folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Biz Kadınları Hiç Sevmedik!..

Biz Kadınları Hiç Sevmedik!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Ask sadece kör degil ayni zamanda aptaldir.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:
    -----------------------------

7-19 bunu yazdı:

o6u2 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

cok sevdigim bir soz var

lambalar sondugunde butun kadinlar aynidir

düşüncene sıçayım, lafına da..hepinizin aklı şeyinde anasını satıym ya

kadina deger verenin aklina ediyim ben, belli kadinlari tanimadigin

Dünyayı etrafındaki birkaç kişiden ibaret gören ve herkes böyledir diyebilen ilginç bir mantık. Senin, kadınları çok iyi tanımış bu tavırlarının sebebi yaşadığın birkaç olaydan ibaret mi yoksa ciddi bir araştırman var da kimsenin haberi mi yok? Sonuç olarak diyorum ki: "Böyle bi genelleme yapanın aklına şaşayım ben!".

hayır arkadaş kadınları sevmiyorsundur, kuyruk acın bişeyin vardır belki ya da hep kötü ilişkiler yaşamışsındır onu bilemeyiz biz ama lambalar söndüğünde her kadın aynıdır nasıl bir sözdür kadınlar senin skini indirmek için mi geldi dünyaya ? sokakta okulda işte orda burda tanıdığın kadınlara hep aynı düşünceyle mi yaklaşıyosun..sonra diyolar ki türk erkekleri neden bu kadar abaza, aha hep bu 7-19 gibilerin sesi çıkıyo toplum içinde o nedenle böyle görünüyoruz.bu haldeyiz demem de bunun içindi.

http://kocaer.me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

o6u2 bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

cok sevdigim bir soz var

lambalar sondugunde butun kadinlar aynidir

düşüncene sıçayım, lafına da..hepinizin aklı şeyinde anasını satıym ya

kadina deger verenin aklina ediyim ben, belli kadinlari tanimadigin

Dünyayı etrafındaki birkaç kişiden ibaret gören ve herkes böyledir diyebilen ilginç bir mantık. Senin, kadınları çok iyi tanımış bu tavırlarının sebebi yaşadığın birkaç olaydan ibaret mi yoksa ciddi bir araştırman var da kimsenin haberi mi yok? Sonuç olarak diyorum ki: "Böyle bi genelleme yapanın aklına şaşayım ben!".

hayır arkadaş kadınları sevmiyorsundur, kuyruk acın bişeyin vardır belki ya da hep kötü ilişkiler yaşamışsındır onu bilemeyiz biz ama lambalar söndüğünde her kadın aynıdır nasıl bir sözdür kadınlar senin skini indirmek için mi geldi dünyaya ? sokakta okulda işte orda burda tanıdığın kadınlara hep aynı düşünceyle mi yaklaşıyosun..sonra diyolar ki türk erkekleri neden bu kadar abaza, aha hep bu 7-19 gibilerin sesi çıkıyo toplum içinde o nedenle böyle görünüyoruz.bu haldeyiz demem de bunun içindi.

muhaah ve kadınlar gene erkekleri birbirine düşürmeyi başardı. :D

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir kere sevdim uğruna canımı vermeye hazırdım bir dediğini iki etmedim 3 ay bişi içmiycen dedi sigarayı içkiyi bıraktım yazılını kurtar dedi üst üste 05 05 aldığım dersten 70 aldım bisene sınıfta kaldım o ünüversiteye gitttiğinde peşinden gideyim diye açık öretime geçtim ki bunu yaparken çocukluk hayalim hava harp okulunada veda ettim ama o beni tercih etmedi ne fayda bırakın hocam kadınları sevmedik erkekleri sevmedik seven sevilmez bu işin raconu bu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Facebook'u olanlar bunu baştan sona izlesin. Bu konuya nokta koyacak nitelikte.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=177127574171

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

Okuduğun onca yazıdan sonra bu videoya bağladıysan diyecek bir şey bulamıyorum.

Hani derler ya ben nerdeyiiim sen nerdeeeee??????

Keep Going !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

Haberlerde izlediğimiz ve insanlığa yakışmayan taciz,tecavüz,kapkaç,hırsızlık vs gibi olaylara karışan insanlara kızıpta ulan bütün insanlar o.çocuğudur demek gibi birşey bu da. sence bu genelleme doğru mu?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Kadınlar, Gururlarını Kurtaran Yalanlardan Hoşlanırlar. G.F.ATHERTON

Kadınların Üzüntüsü Yaz Fırtınası Gibidir; Şiddetli Ama Kısa Olur. JOANNA BAİLLİE

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Bazı arkadaşlara abaza diyenler olmuş,

"Şeyini düşünmüyorsan konsantre olmuyosun demektir..."

Kadına veya herhangi bir insan,hayvana değer vermek tamamen insanın kişiliğiyle alakalı ve kesinlikle en göreceli yani sike sike hoşgörü gösterilecek kavramlardan biri.

"Işıklar söndüğünde bütün kadınlar aynıdır",

Bu ışıkları kapatmadan önce ne oldu? Ayrıca Birden ışıkları kapalı bir odaya ışınlansan bile, bazı kadınlar sana küçük bir kıvılcım verecekken bazısında trafoyla sevişiyor gibi hissedersin, sebebi tensel uyum ve enerji seviyen vsvs. "Elektrik alamadım" olayı yani :)

Kadın ve Bayan ayrı olgular, karıştırmamak gerekiyor. Sokakta göğüslerine vs baktığın bayandır, Seni yönetecek derecede iradeye sahip olan kadındır.

"LÜTFEN artık kadınların GÖZLERİNE ve BEYİNLERİNE bakmaya başlayın...", empati kurmak amaçlı hayatımda duyduğum en iğrenç ve tiksindirici sözlerden biri,

İlk önce varlık, sonra canlı, sonra insan, sonra bir bayan ve en sonunda sevdiğin insan olarak değerlendir onu, 3 e kadar saymanada gerek yok, ağızın dayanamayacak söyleyecektir, ne gerekiyorsa, acı veya tatlı.

Hayatının belirli bölümlerinde farklı şeylerden haz alırsın. 20-30 yaşlarında bu tükenene kadar sevişmekken, 50-60 yaşında bu bir kadını -hemde geçen o kadar zamana aldırmadan- seyretmek olabilir. İnsan kendi için doğru yolu bulmalı ve kendi vicdanıyla anlaşarak kendi hitabını oluşturmalı. Misal, ben insanlara gülünce, onlarla adam gibi konuşunca onlara taviz vermiş gibi hissediyorum ve bu beni rahatsız ediyor o nedenle "seversen sikilirsin sikersen sevilirsin" politikasını uyguluyorum yada bence her insan mükemmel ve hepsi bir şansı hak ediyor, heyoo, gibi... (1. paket programı kullanıyorum mutluyum :) )

Erkek ve Kadın milleti tamamen, irdeliyorum, tamamen farklı yapıdalar, bu farklılık ta en çok zihin konusunda kendini gösteriyor. Bir erkek veya kadın bir birini anlamaya çalışmamalı. Sadece bir birini tanımaya çalışmalı. Bütün zihnini,kişiliğini,vücudunu... Bu yüzden bu aşktır ve ömür bitene kadar sürer. Starbucks ta grande Java Chipin ardından arabaya atlayıp, sevişme, 3 hafta ilişki, ayrılık, vsvsvsvsvs. Veya kapının çalınması, kahve kızım, verdik gitti. Bağlı olduğumuzu düşündüğümüz şeyler için yaşıyoruz. Bir baba kendini evine bağlı olduğunu düşündüğü için -düşünmese bile ailem ne der mantığı- karısına sabah seni seviyorum diyip brunchta dövüyor.

Ataerkil olduğunu zanneden bir toplumda bunu ataerkilliğe bağlayarak üstün olmasının gerekliliği olarak sandığı empati yüklü yazısında, gerizekalı, aklınca kadına, kadınımıza sahip çıktığını sanıyor. Kadınlar Gladio dan beter beyler :) Gladio nun her yerde adamı yok ama Her Kocanın bir Karısı, her çocuğun bir anası var, o yüzden hiç bu mavralara kanmayın, en güzel sözlerle bitiriyorum,

!- Kadın anlaşılmak için değil, sevilmek için yaratılmıştır.

!- Ürememize yarayan organlar o kadar çirkindir ki, yüz güzelliği ve aşk olmasa insan neslinin devamı tehlikeye düşerdi.

!- Kadın kocasını daha az sevmeli, fakat daha çok anlamalı, erkek, karısını daha çok sevmeli, fakat anlamaya çalışmamalıdır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

süt isteyip,kuyruk sıkışınca bağırmalar falan...ne bileyim...mesela kış olunca,kardan adamlar yaparız...bazıları 4 mevsim kalır...

neyse...

Toplam Hit: 7666 Toplam Mesaj: 47