folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bizde Mi Sorun Var Kardeşler?

Bizde Mi Sorun Var Kardeşler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krebs
    krebs's avatar
    Erkek

nedir arkadaşlar bu kız milletinden çektiğimiz hani ergen psikolojisine kapılıp bi şeyler yazmak istemiyoruöda acaba gerçekten bazen ben de mi sorun var diyorum ilişki boyutunda.gerçekten istediğin kişi çıkıyor karşına beğeniyon olması için elinden geleni yapıyorsun kız için belki günümüz koşullarında tam aradağı erkek profilisin ama kızın belli bir süreden sonra mesajı :sen çok iyi birisin bana değer vermek değer verilmek nasıl olur gösterdin ama hissedemiyorum ne yazıkki demesi.birkaç böyle durumla karşılaşınca lan acaba kötü biri olup ayyaş tarzı takılan biri mi olsaydım dedim içimden.sizin yorumunuz nedir dostlar

krebs
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu silinir aşk konusu yasak. 

Ek : Boşver hocam sana kız mı yok sıkma canını. 

4S ;) 

mkyb tarafından 18/Eyl/16 13:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

kadınlar şeytandır. kimse bana demesin ki şöyle bir kız var yani bebek gibi ne desen evet der, ne desen güler, çiçek gibi bir kızdır. hayır abi. tüm kadınlar şeytandır. 25 senedir bi tane kız arkadaşım oldu, bir çok kıza yürüdüm ama hayır. hepsi şeytan.

editbidüt: bi ara ben de benzer bir konu açıp içimi dökecektim. buraya yardırayım bari.

Meliksah tarafından 18/Eyl/16 13:38 tarihinde düzenlenmiştir

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Karı-kız ilişkilerinde -alayında- tek sorun PARADIR.

Hele bir altında Mercedesler, BMW ler, hatta Lambolar, Ferrariler olsun bak bakayım "SÖN ÇÖK ÖYÖSÖN AMA BLA BLA" diyip ayrılıyo mu kızlar.

Aşka sevgi falan bunlar flimlerde işlenecek ana temalar. 

SkynetX tarafından 18/Eyl/16 13:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Hele bir altında Mercedesler, BMW ler, hatta Lambolar, Ferrariler olsun bak bakayım "SÖN ÇÖK ÖYÖSÖN AMA BLA BLA" diyip ayrılıyo mu kızlar.

dibine kadar katılıyorum.  evleneceksen para, sevgili olacaksan para, sevişeceksen para.  boşuna dememişler kadının dekoltesi göğüsleriyse erkeğin dekoltesi cüzdanıdır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Mercedes'te yetmiyor hocam test edildi onaylandı.  :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ne aralık yasaklandı sebep ne ?

Millet içini döküyordu ne güzel..

Kiz erkek diye ayirt etmeyim de insan olarak tanımak için çabalamak lazım. 

Karşı cinste duygular ön olanda aynı cinste mantık..  duygular mahvediyor insanı.. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Mercedes'te yetmiyor hocam test edildi onaylandı.  :) 

Hocam daha o level e gelemdiğim için bilemiyorum ben. :)))

Ama sen diyosan vardır bi bildiğin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Karşı cinste duygular ön olanda aynı cinste mantık..  duygular mahvediyor insanı.. 

şekil a1 bir kadın..

söz konusu aşk-ilişki

çok konuşmuş bişi anlatmamış.

mevzu bu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Bunaldım valla

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

ne duygusu ne insanı allah aşkına. hadi sen belki öyle olmayabilirsin de, ben gayet çok gözlemlediğime inanıyorum. ve neredeyse tüm kızların istediği belli:  altında arabasıyla kıvanç tatlıtuğ modeli. asıl erkekler sevmek için düzgün bir kız arıyorlar. ben hiç bir zaman dış görünüşüne bakmadım konuşmasına içine ruhuna felan baktım. onlar hep cebime ve sıfatıma baktı. ben şahsen insan sarrafı olduğumu düşünüyorum. ve %99 da gördüğümde haklı oluyorum.

Toplam Hit: 2382 Toplam Mesaj: 23
i̇lişki