folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Black Desert Yeni Başlayan Veya Başlayacak Var Mı

Black Desert Yeni Başlayan Veya Başlayacak Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Konu başlığında da belirttiğim gibi yakın zamanda başlamış veya başlamayı düşünen arkadaşlar var mı?

Saygılar.

a fix for grace
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

10-15 Gün oynadım oyunu ama tek başıma sıkıldım. sürekli bi ordan oraya ordan oraya gitmeler var. alışmışız ezberden knight online oynamaya tabi.  tek başıma olunca zorlandım.  eğer ekip çıkarsa tekrar oynarım ben de.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

ben başlamıştım, belli bir yerden sonra pay to win oluyor söylentileri doğru galiba. bi de cidden çok zaman alan bir oyun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

10-15 Gün oynadım oyunu ama tek başıma sıkıldım. sürekli bi ordan oraya ordan oraya gitmeler var. alışmışız ezberden knight online oynamaya tabi.  tek başıma olunca zorlandım.  eğer ekip çıkarsa tekrar oynarım ben de.

Metin2'yi hatırlardım. Git Aç Alfa Gri Kurt kes çiçek topla, git domuz kes Şeftali Çiçeği topla. Sonra onu silahçıya götür silahçıdan kılıç al onuda simyacıya götür vs.

GTA oyunu gibiydi bir yerde sonra bayıyordu. Tabi 2007-2008 yılı şartlarında efsane geliyordu bana.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

can sıkıntısından çok araştırdım hocam tamamen pay to win'e dönen bir oyun, steam yorumlarını okursan eğer 2500 saatlik oyuncuların isyanını ve neden bıraktıklarını görebilirsin.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    crystalmeth bunu yazdı

can sıkıntısından çok araştırdım hocam tamamen pay to win'e dönen bir oyun, steam yorumlarını okursan eğer 2500 saatlik oyuncuların isyanını ve neden bıraktıklarını görebilirsin.

1500 saattir oynuyorum neredeyse. Pay2win değil arkadaşlar. Schwarz ve ben oynuyoruz. Kendisi oyunun en yüksek levelına sahip karakteri hatta :D İnanmazsınız belki diye.

0x656e tarafından 17/Eyl/19 23:48 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

1500 saattir oynuyorum neredeyse. Pay2win değil arkadaşlar. Schwarz ve ben oynuyoruz. Kendisi oyunun en yüksek levelına sahip karakteri hatta :D İnanmazsınız belki diye.

Eğer kendini biraz düşünüyorsan başlama bu arkadaşın tavsiyesi ile başladım keşke uyuşturucuya başlasaydım..

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Skillerde lag vardı ilk zamanlar çözüldü mü ? 

Monster hunter world oynuyorum şu sıra (steam) 

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu oyunu neden oynamalıyız ve neden p2w ?

olayı nedir bu oynun? diğer oyunlardan farkı nedir? bu tarz oyunlar artık sarmıyor. şuraya git bunu kes bunu getir bunu al.item düşür. pvp de itemi olan kazanır. pvp varsa tabi.

ultima oynayan varsa ne aradığımı biliyordur. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

boşverin onu gelin diablo 3 takılalım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

the mmorpg sloganı ile gelmişti galiba türkiye'ye. ilk başlarda hızlı bir şekilde kastım, güzel de ilerledim. fakat sonradan baktım ki kesenin ağzını açmak gerekiyor ve knight online kadar bağımlılık yapıyor bıraktım...

Allah Türktür.
Toplam Hit: 2967 Toplam Mesaj: 25
online etkinlik arkadaşlık fps gaming black desert pvp